22. 4. 2022

Závěrečné představení Matylda a Emílie Arnosšta Goldflama v provedení DS Kotouč štramberk a vyhodnocení 24. ŠTRAMBERSKÁ DIVADELNÍ PŘEHLÍDKA AMATÉRSKÝCH DIVADELNÍCH SOUBORŮ proběhne v pátek 22. 4. 2022, v KULTURNÍ DŮM ŠTRAMBERK, 19:00 HODIN.

 

Víkend 23.a.-24.4.v příboře je zasvěcen MEZINÁRODNÍ DEN PAMÁTEK A SÍDEL. Program  na náměstí, v klášteře a v památkách je rozprostřen od  9 – 22 hod.

 

Zahájení hradní sezony“ v  neděli 24.dubna 2022.

V sobotu 23. dubna se v okolí Kamenárky uskuteční  tradiční Pohádkový les. Jako vždy budou připraveny dvě trasy rozdílné náročnosti, na kterých bude účastníky čekat několik pohádkových bytostí s připravenými úkoly, za jejichž splnění čekají děti drobné odměny. Startovat bude možné kdykoliv od 12:30 do 16 hodin u Kamenárky. Pozor! Ve Štramberku aktuálně platí dopravní omezení – pro bližší informace sledujte www.stramberk.cz.

Ve středu 27. dubna přijede do Kopřivnice Revolution train – unikátní multimediální vlak, který návštěvníkům nabízí interaktivní program zaměřený na protidrogovou prevenci. Pro veřejnost bude vlak přístupný od 15:30 do 18:00. Vstup do vlaku bude zdarma a je možný od 10 let, do 12 let však pouze v doprovodu rodičů. Bližší informace najdete na webu města.

Firma Slumeko zahájila komplexní čištění místních komunikací a parkovišť, včetně přilehlých chodníků. Prosíme, respektujte dopravní značení v čištěných úsecích komunikací a přeparkujte své automobily. Vozidla, která budou čištění překážet, budou na náklady provozovatele odtažena. Harmonogram jarního čištění místních komunikací najdete na webu města. Zítra 21. dubna proběhne čištění na ulici Osvoboditelů od Francouzské po přechod u Severky + ulice 17. listopadu po křižovatku u výměníku, odtud po Moravskou a po křižovatku Družební včetně parkoviště u kravína. V pátek 22. dubna ulice Severní od Nádraží po Francouzskou, Francouzská včetně tří parkovišť, Příborská, Na Pinkavce a Dolní. V pondělí 25. dubna Družební od 17. listopadu po křižovatku u domu č.p. 1003.

 

V pondělí 25. dubna, v Sadu E. Beneše, od 9 do 17 hodin, proběhne celodenní oslava Dne Země. Těšit se můžete na tradiční soutěž škol – Kopřivnickou ekologiádu, divadelní představení „Voděnka“ v 9 a 10 hodin, nebo třeba odpadový karneval pro děti  od 16 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice