20. 5. 2022

KINO KONCERT: Pražský výběr Symphony Bizarre. Velkolepý koncert Pražského výběru na stříbrném plátně s názvem Symphony Bizarre představí vystoupení kapely v O2 aréně v roce 2016. Pražský výběr tehdy převedl divákům více, než jen rockový koncert. Ke svému výročí připravil bombastickou show s Českým národním symfonickým orchestrem, s řadou výjimečných hostů a scénických nápadů s velkou fantazií. Show, kde se koncert potkal s kabaretem či operou. Neopakovatelné vystoupení snímalo 35 kamer a divákům v kinech tak Pražský výběr Symphony Bizarre ukáže tehdejší rockové představení ze všech možných úhlů a pohledů. Dokumentární film se odehraje v pátek 20. května od 16.30 hod. v Kině Kopřivnice.

 

KONCERT: BASSIC! DnB Night. Zažij DnB párty, jakou Kopřivnice ještě neviděla. Velký sál kulturního domu se promění ve vymazlenou stage, která bude hodně vidět a hodně slyšet. Pozvání přijali Djs a producenti, kteří představují to nejlepší z CZ/SK scény. DnB party se uskuteční v pátek 20. května od 20.00 hod. v Kulturním domě Kopřivnice.

 

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA: Městská památková rezervace Příbor. V sobotu 21. května od 9.00 hod. se uskuteční další s komentovaných prohlídek městem Příbor. Tentokrát se vydáte se Sabinou Máchovou, Městskou památkovou rezervaci. Vstupné 30 Kč. Vstupenky zakoupíte v Informačním centru Příbor nebo online na Kulturní dům Příbor.

 

PRO DĚTI: Den magie. Přijďte v neděli 22. května od 14.00 hod. na Bubla City Ranch a zažijte společně magický den.  Součástí hlavního programu budou zaklínadla, šifry, střelby z luku, létání na koštěti, lektvary a čarodějnické čtení. Děti si budou moci vyrobit vlastní zlatonku, kouzelnický klobouk i větvičkový lapač. Součástí akce budou i doprovodné aktivity.

 

Restaurant Day Kopřivnice. V neděli 22. května od 14.00 hod. v Sadu Dr. Edvarda Beneše se uskuteční Jarní Restaurant Day. Můžete se těšit na ochutnávku fairtrade pochutin, vyrábění s fairtrade tematikou či shlédnout malou výstavu “Cena kakaa”.

 

DIVADLO: Tak to je peklo…Příborský ochotnický spolek PŘÍDLO – PŘÍborské divaDLO uvede v neděli 22. května první reprízu jejich autorské hry Tak to je peklo… Divadelní představení se odehraje v Kulturním domě Příbor od 17.00 hod.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice