21. 7. 2023

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje, že na trati 325 Veřovice – Studénka proběhne výluka, v úseku ŠTRAMBERK – VEŘOVICE, od 22. 7. 2023, 7: 30 hodin do 2. 8. 2023, 17:00 hodin. Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Vlaky Os 23151, 23153, 23158 a 23160 budou nahrazeny autobusem z/do Kopřivnice.

Přeprava jízdních kol není v autobusech náhradní dopravy zajištěna. Dne 2. 8. 2023 bude vlak Os 23157 nahrazen autobusem i po ukončení výluky. Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy

Veřovice – Před staniční budovou | Ženklava – Autobusová zastávka „Ženklava, kostel“ | Štramberk – před staniční budovou | Kopřivnice – Před staniční budovou. U vlaků dotčených výlukou může dojít k omezení poskytovaných služeb. Bližší informace o omezení služeb najdete na webových stránkách www.cd.cz, v mobilní aplikaci Můj vlak nebo na Kontaktním centru (e-mail – info@cd.cz, tel. 221 111 122).

 

Sbor dobrovolných hasičů Lubina-Větřkovice vás zve na hasičský den konaný dne 22. července od 14 hodin na fotbalovém hřišti v Lubině. K vidění bude historická i současná hasičská technika, ukázky cvičení mladých hasičů, ukázka hašení, zásah s historickou ruční stříkačkou. Zahraje cimbálová muzika. Pro děti bude k dispozici skákací hrad a mnoho dalšího. Od 20 hodin naváže letní večer s kapelou Maras banda. Občerstvení bude zajištěno.

 

V sobotu 22. července se uskuteční další akce prázdninového projektu Někdo ven? Tentokrát půjde o Extreme weekend, který se bude konat v místním skateparku. Závody na skatu a BMX doplní workshopy a ukončí hudební afterparty. Registrace a tréninkové jízdy budu probíhat již od 11 hodin, ve 13 hodin se pojede kvalifikace skate a o hodinu později kvalifikace BMX. Finále v obou kategoriích jsou plánována na 15 a 16 hodin. Následovat budou ještě soutěže o nejvyšší skok a nejlepší trik. Mezi jednotlivými bloky (od 13 hodin) budou probíhat workshopy pro všechny zájemce, kteří dorazí s vlastním kolem, koloběžkou, skatem nebo na bruslích. Ve 20 hodin po vyhlášení vítězů závodů dostane prostor živá muzika v podání kapel Crooked Nees a Janet A.

 

Ve středu 26. července Vás zveme na námořnickou párty se slavnostním otevřením nového mola na Větřkovické přehradě. Připraven bude program se soutěžemi pro děti, diskotékou, skákacím hradem a dalšími lákadly. Akce začne ve 13 hodin. Námořnické a pirátské kostýmy vítány!

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice