23. 1. 2017

 

Mezinárodní veteran TATRA rallye 2017 – předběžná přihláška. TVCC Kopřivnice, společně s Technickým muzeem Tatra a hlavním partnerem TATRA TRUCKS a.s., zvou na Mezinárodní veteran TATRA rallye Wien – Kopřivnice 2017, která se uskuteční ve dnech 21. 6. až 24. 6. 2017, u příležitosti 120. výročí zahájení výroby automobilů v Kopřivnici. Předběžná přihláška.

 

Nová stanice televizní skupiny Barrandov s názvem Barrandov Family zahájila vysílání s příchodem roku 2017. Nahradila původní hudební a zábavní televizi Barrandov Muzika, která skončila z důvodu nízkého zájmu diváků o hudební pořady. Nový rok 2017 je vedle přeformátování Barrandov Muzika na Barrandov Family i termínem ukončení distribuce některých slovenských programů.

 

Změny v programové nabídce KTK, které se chystají na 30. ledna. Základní nabídku rozšiřuje KTK o program Prima Comedy Central – komediální a zábavný program a současně z RN bude kvůli nízké sledovanosti vyřazen program VH1. Nově KTK zařazuje do Rozšířené nabídky program Travel Channel, který se svou náplní soustřeďuje na cestování po celém světě. Rozšiřuje programové balíčky Thematic o možnost „vykliknutí“ Travel Channel a dětského programu Nickelodeon, který najdete na místě, kde vysílala stanice MTV. Tyto programové změny se dotknou všech zákazníků, tím, že dojde k automatické aktualizaci setopboxů a některých televizorů a to v pondělí 30. ledna.

 

Zpěvačka Debbi s kapelou bude hvězdou Obecního plesu 2017. Už příští sobotu se v Kopřivnici uskuteční tradiční Obecní ples města Kopřivnice. Letošní ročník bude opět plný hudby, tance a zábavy. Obecní ples 2017 se uskuteční v sobotu 28. ledna od 20 hodin v kopřivnickém kulturním domě. Jeho hlavní hvězdou, která vystoupí cca hodinu před půlnocí bude známá česká zpěvačka Debbi s kapelou. Kromě ní se mohou návštěvníci těšit také na další výborné hudebníky z kapel Nightshift a Riveras Show Band. Chybět nebude ani oblíbená cimbálová muzika Radhošť a bohatý doprovodný program. Lidé uvidí například barmanskou show Lukáše Adamovského, umění tanečnic Pole dance Kopřivnice, vystoupení II. vicemiss aerobic 2016, Miss aerobic sympatie a kopřivnické rodačky Zuzany Danihelové a mnoho dalšího. Pořadatelé ani letos nezapomněli na oblíbenou diskotéku či karaoke. Chybět nebude ani tombola se zajímavými cenami.

 

Městská knihovna Kopřivnice zve 24. 1. 2017 v 18:00 hod. na přednášku ke stejnojmenné knize „Kým jsme byli, jsme a budeme“. Poslední přednáška Pavla Krejčího nastíní práci s obsahem sdělení osobních palmových listů, konkrétního plánu pro tento život. Pavel Krejčí při své práci propojuje zkušenosti terapeuta, psychoterapeuta a průvodce palmovými listy. Pracuje s konkrétními tématy, jako je výběr školy, optimálního bydlení, partnera, povolání či poslání člověka v životě… Je vše nevyhnutelně předem určené, nebo máte právo svobodné volby? Pokud ano, jakou část vlastního života ovlivňujete? Kdy a jak potkáte toho správného partnera? Nedaří se vám počít dítě, kde je problém? Už nevíte, jak dál ve vztahu a jak z toho ven? Co je vaším posláním pro tuto inkarnaci? Vstup volný.

 

Aktivní senior 2017 – Na kajaku kolem Bajkalu. Město Kopřivnice zve všechny, nejen seniory, na cestovatelskou besedu z cyklu Aktivní senior 2017, kde se díky vyprávění dobrodruha Marka Šimíčka vrátíte na dálný východ k nádhernému Bajkalu, který tentokrát proplul na kajaku. Úterý 24. 1. 2017. Zasedací místnost v 10. patře radnice, Kopřivnice od 14:00 hodin. Touto akcí zahajuje město Kopřivnice další ročník akcí pro seniory v celoročním programu Aktivní senior 2017. Kalendář akcí pro rok 2017 bude k dispozici již na této besedě.

 

Město Kopřivnice zve všechny zájemce o budoucí vzhled bývalého házenkářského hřiště na první letošní veřejné projednání, které se uskuteční ve středu 25. ledna v 15:30 v 10. patře kopřivnického městského úřadu. Na programu setkání bude představení dvou návrhů, jak by házenkářské hřiště mělo v budoucnu vypadat. Všichni jste srdečně zváni.

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice