23. 7. 2012

 

TATRA informuje o změnách ve vedení společnosti Tafonco.

Ronald Adams, předseda dozorčí rady společnosti Tafonco a generální ředitel společnosti TATRA, oznámil jmenování Ing.Jana Filipa do funkce předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti Tafonco s účinností od 1. srpna 2012. Ing. Filip pracuje ve společnosti Tafonco více než 30 let, naposledy zastával funkci finančního ředitele. Ronald Adams v této souvislosti uvedl: „Pan Filip je jedním z nejzkušenějších členů týmu našeho managementu a my ho v této jeho nové funkci plně podporujeme. Víme, že ve své nové úloze ve společnosti Tafonco bude pokračovat v iniciování pozitivních činů a aktivit.“ Současně s informací o novém předsedovi bylo rovněž oznámeno nové složení představenstva společnosti Tafonco, jehož členy budou Ing. Jiří Kubalec, technický ředitel společnosti Tafonco, který v Tatře pracuje od roku 1982, z toho deset posledních let ve společnosti  Tafonco, a Ing. Radim Gerlich, obchodní a výrobní ředitel společnosti Tafonco, který je ve firmě Tatra, a.s. zaměstnán od roku 1988 a v její dceřiné společnosti Tafonco pracuje od roku 1995. “Nové představenstvo je týmem, který disponuje velkými zkušenostmi. Tito lidé vědí, jak do společnosti Tafonco přinést úspěch,“ dodal Ronald Adams. Tafonco a.s. bude nadále investovat do dalšího rozvoje svého postavení na trhu s odlitky i do pozitivního vývoje svých lidských zdrojů. 

 

Od 1. července 2012 je pokladna pro prodej lístků do kulturního domu a kina Puls přemístěna do informačního centra. Veškeré rezervace a prodej lístků probíhají po celou dobu provozu IC, tedy v pracovní dny od 9 do 18 hodin, o víkendech a během svátků od 9 do 16 hodin. V den konání akcí je možné vstupenky vyzvednout až do začátku představení či promítání kina. Rezervace lze provádět také telefonicky na číslech 556 821 600, 774 668 001, nebo e-mailem na adrese: ic@koprivnice.cz.

 

Velkoobjemové vany na biologický odpad jsou přistavovány vždy v pátek dopoledne a odváženy v pondělí dopoledne. Dne 27. – 30 . července budou vany přistaveny na ulici České u MŠ a na odstavné ploše na konci ulice, Na Pasekách, na ulici Příborské, Na Luhách, v Lubině Sýkorci, v Lubině za benzinkou, v Lubině na rozcestí, v Lubině u č.p. 282 a 437, u hřiště a u kontejnerů na separovaný odpad.

 

CO MOŽNÁ NEVÍTE:

KOPŘIVNICE

Letní odstávka provozu teplárny akciové společnosti Komterm začne ve čtvrtek 2. srpna a skončí v neděli 5. srpna.

 

Středa 25. 7. v 17:00 hodin, Šustalova vila – Irena Štrbová – Lidský duch, duše? Vznik, účel působení na planetě Zemi.

 

Čtvrtek 2. 8. 9:30-13:00 hodin, Šustalova vila – Kopřivnice – město, které podporuje své sedláky. Závěrečný workshop projektu, jehož cílem bylo zahájit zkracování cesty mezi sedláky a spotřebiteli, zakládání komunit podporujících „svého“ sedláka.

 

Sobota 4. 8., od 18:30 hod., házenkářské hřiště – 5 Rock Fesťák – Letní večer s pěti alternativami rocku. Vystoupí 5 kapel: MEDICIMBAL (cimbál-rock), UKULELE TROUBLEMAKERS(ukulele-rock), MISTY WAYS(melancholic gothic rock), LED ZEPPELIN REVIVAL, KABÁT REVIVAL.

 

 

FRENŠTÁT

Sobota 28. 7. od 09:30 hodin, autokemp – Gulášové slavnosti. Již 21. ročník tradiční soutěže o nejlepší kotlíkový guláš.

 

 

NOVÝ JIČÍN

Sobota 28. 7. v 18:00 hodin, Amfiteátr Skalky – JIČÍNFEST & KRUCIPÜSK. Tradiční hudební festival – 2 stage, 11 regionálních skupin, doprovodný program.

 

 

ROŽNOV

Sobota 28.7. aneděle 29. 7., Dřevěné městečko – Den řemesel a setkání kovářů. 22. ročník setkání mistrů starých řemesel.

 

 

Upozornění pro diváky KTK. Z důvodu připravovaných změn v termínech vysílání TV studia Kabelové televize Kopřivnice, upozorňujeme na změnu příjmu inzerce do VIDEOTEXTU: soukromá – čtvrtek 24:00 hod / placená inzerce a reklama –  čtvrtek 12:00 hod.

 

Program TV Fanda je do naší distribuce zařazen od počátku července 2012. Aktuální informace o připravovaných změnách naleznete na našem WEBu: www.ktkdigi.cz. Nemůžete-li některý program v seznamu na Vašem přijímači najít, pak doporučujeme uvést STB do továrního nastavení a následně opětovně naladit. Postup jak správně naladit naleznete zde: https://ktkdigi.cz/aktualni-informace/jak-naladit-set-top-boxy-televizory. Možnou příčinou nenaladění některého z programů KTKdigi může být i použití nevhodného koaxiálního kabelu. Viz informace zde: https://ktkdigi.cz/faq

 

KABELOVÁ TELEVIZE KOPŘIVNICE – prázdninové prémiery

Technická pauza od pátku 27. 7. 2012 do pátku 3. 8. 2012

Premiéra Kopřivnického magazínu č. 26 v pátek 3. 8. 2012

Technická pauza od pátku 10. 8. 2012 do pátku 24. 8. 2012

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice