23. 8. 2012

 

Upozorňujeme občany, že do 29. srpna bude uzavřena část parkoviště u Alberta, kde budou instalovány pouťové atrakce. Dále pak upozorňujeme na uzavření parkoviště před budovou městského úřadu ve dnech 25. a 26. srpna, kdy zde budou umístěny prodejní pouťové stánky.

 

 

Velkoobjemové vany na biologický odpad jsou přistavovány vždy v pátek dopoledne a odváženy v pondělí dopoledne. Dne 24. – 28 . srpna budou vany přistaveny v Lubině na točně autobusů, v Lubině Větřkovicích, ve Vlčovicích u mostu směr Mniší, ve Vlčovicích u KD, naproti č.p. 88, u zastávky ČSAD, u č.p. 54. V Mniší u zastávky ČSAD, u KD, u č.p. 174, 109 a 159.

 

 

LETNÍ KINO 2012 – Házenkářské hřiště v Kopřivnici

  

23. 8. 2012 ve 20.30 hod.

Alois Nebel / Aerofilms, Animovaný/Drama Česko, 2011, 80 min. české, přístupný, 40 Kč

Režie: Tomáš Luňák Hrají: Miroslav Krobot, Karel Roden, Václav Neužil ml., Tereza Voříšková, Marie

Ludvíková, Leoš Noha, Alois Švehlík, Ondřej Malý, Ján Sedal

 

24. 8. 2012 ve 20.30 hod.

Muži v naději / Komedie Česko, 2011, 115 min., české, přístupný, 40 Kč

Režie: Jiří Vejdělek Hrají: Jiří Macháček, Bolek Polívka, Simona Stašová, Petra Hřebíčková, Éva Vica Kerekes,

Emma Smetana, Lukáš Langmajer, Michal Novotn

 

 

Chcete-li v našem kině potkat Tomáše Vorla u příležitosti premiéry jeho nového filmu „Cesta do lesa“ na konci září, dejte opět svůj hlas našemu kinu! Podobné hlasování proběhlo již vloni,  sice jsme  nevyhráli, ale umístili jsme se v první pětce a  na premieru filmu Alois Nebl dorazil režisér  Tomáš Luňák. Nyní je kopřivnick= kino na 13 místě  – svůj hlas pro film Cesta do lesa můžete  přidat na adrese: www.vyhrajpremieru.cz, nebo na FB   – hlasovat je možno do 31.8.!

 

 

Klub házené Kopřivnice  pořádá ve dnech: pátek 24. 8. a sobota 25. 8. 2012 MEZINÁRODNÍ TURNAJ V HÁZENÉ MUŽŮ – 51. ROČNÍK. Turnaj proběhne ve sportovní hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici.

Účastníci: HKM Šaľa, KH Kopřivnice, SKP Frýdek Místek, Cement Hranice

V půběhu turnaje je zajištěno občerstvení ve sportovní hale.

Rozpis utkání:

 

Pátek 24. 8. 2012

1. utkání – 17.00 hod.: KH Kopřivnice  – SKP Frýdek Místek

18.45 hod.: Slavnostní zahájení turnaje

2. utkání – 19.00 hod.: Šaľa – Cement Hranice    

 

Sobota 25. 8. 2012

3. utkání – 9.00 hod.: Šaľa  – SKP Frýdek Místek

4. utkání -10.45 hod.: Cement Hranice – KH Kopřivnice

5. utkání – 14.00 hod.: Cement Hranice – SKP Frýdek Místek      

6. utkání – 15.45 hod.: Šaľa – KH Kopřivnice

17.00 hod.: Slavnostní zakončení turnaje

 

 

ŠTRAMBERSKÝ ŠTĚTEC II – Výtvarná dílna inspirovaná Štramberkem (Jaroněk, Hrnčárek, Sládek, Treuchel…) 

Byla nově otevřena ve Městské galerii ve Štramberku.

 

 

K-galerie v Šustalově vile připravuje od 28. srpna 2012 novou výstavu La femme z tvorby Lenky Dobiášové, roz. Axmanové.

 

 Slavnostní otevření kostela sv. Kateřiny  ve Štramberku pro veřejnost po rekonstrukci se koná 31. 8. – u této příležitosti vystoupí se svým koncertem pěvecký soubor Ondráček.

 

A rozloučení s prázdninami se chystá na 1. září před KDK. Akce Tancem kolem světa 2012 začíná v 16 hodin,  pokud chcete více než jen se dívat, můžete se ve vybraném tanečním kostýmu zapojit do tanečního průvodu na sambadromu.  Setkání připravuje Miroslava Břesková a Taneční sdružení RELAX.

 

SmVaK Ostrava a.s. oznamují, že v termínu od 24. – 29. srpna v obci Vlčovice a Mniší, budou prováděny pravidelné opisy vodoměrů pracovníky vodáren.

 

 

Oznámení o provádění geologického průzkumu v Kopřivnici. Ve dnech od 17. 8. do 10. 9. 2012 bude v oblasti města Kopřivnice prováděn geologický průzkum za účelem zjištění geologických struktur v jednotlivých vrstvách země pro Podzemní zásobník plynu Štramberk.

 

 

Výstava je předzvěstí Evropského týdne mobility. Kopřivnice se letos opět zapojí do Evropského týdne mobility (ETM). Ačkoliv oficiálně tato mezinárodní kampaň probíhá od 16. do 22. září, Kopřivničané budou mít možnost navštívit řadu zajímavých akcí téměř po celý měsíc. První z nich je aktuální výstava ve vestibulu radnice, která dokumentuje všechny dosavadní ročníky Běhu rodným krajem Emila Zátopka.

 

 

Vyhrajte vstupenky na večer s Danou Zátopkovou. Letos v září odstartuje v Kopřivnici již 10. ročník Běhu rodným krajem Emila Zátopka. O startovní výstřel se jako vždy postará manželka kopřivnického běžce a vynikající oštěpařka Dana Zátopková, která zároveň oslaví významné životní jubileum. Město Kopřivnice připravuje při této příležitosti slavnostní večer, který bude věnován právě těmto dvěma významným událostem.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice