24. 2. 2021

On-line katalog podnikatelek v Kopřivnici. Znáte ve svém okolí ženu-podnikatelku? Nebo jste takovou ženou dokonce vy sama? Pak nám (i sobě) můžete pomoci! Do připravovaného on-line katalogu podnikavých žen z Kopřivnice hledáme takové, které by se rády podělily o svůj příběh, o své zkušenosti, o své rady. Na e-mail ic@koprivnice.cz se nám tedy můžete ozvat a my Vás posléze oslovíme s otázkami na Vaše podnikání. Katalog chystá Kulturní dům Kopřivnice ve spolupráci s Michalem Kyselým.

 

Ohlédnutí za Obecním plesem 22. 2. 2021 – 23. 3. 2021, úrodejna Marco foto – okénková výstava. Výstavu můžete zhlédnout za prosklenou vitrínou bývalého fotoateliéru naproti Městskému úřadu Kopřivnice. Letos by se uskutečnil výroční 30. ročník Obecního plesu. V této výstavě Vám nabízíme malé ohlédnutí za minulými ročníky ve formě fotovýstavy.

 

Okénková výstava MÍSTNÍ MÍSTNÍM I. – 17. 2. 2021 – 17. 3. 2021 – Za prosklenými dveřmi Galerie Galaxie. Výstavu můžete zhlédnout za prosklenými dveřmi Galerie Galaxie (za vilou Ignáce Šustaly). Uvidíte zde výtvarnou akrylovou tvoru Zuzany Hrnčiarové a kresby Adély Pustějovské.

 

Okénková výstava MÍSTNÍ MÍSTNÍM I. – 17. 2. 2021 – 17. 3. 2021 – za okny restaurace Nová Kavárna na ulici Školní.
Hynek Tekula, Vladimír Indruch, Eva Töglová-Drdová a Jiří Konečný jsou čtyři kopřivničtí výtvarníci, kteří vám představují průřez svou tvorbou.

 

Bezplatná finanční poradna pro občany v Novém Jičíně. Pokud jste se dostali vinou covidové epidemie do finančních potíží, potřebujete pomoct nastavit rodinné nebo firemní finance, máte vyšší splátky, než utáhnete a splácíte hypotéku nebo další závazky, hrozí vám exekuce nebo insolvence, chcete najít možnosti úspor v rodinném rozpočtu, případně řešíte jiný finanční problém, neváhejte se obrátit na odborníky.

Bezplatné konzultace budou probíhat každé pondělí od 14:00 do 17:00 hodin v budově Městského úřadu Nový Jičín na ul. Divadelní ulici 8 (1 NP – kancelář na obecním živnostenském úřadě). Na bezplatnou konzultaci se mohou občané objednávat na telefonních číslech 556 768 226 nebo 556 768 227 (sekretariát vedení města). Na jednoho klienta bude vyměřena časová dotace 20 – 25 minut.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice