24. 5. 2024

Slevová akce Jaro v KTK se týká zvýhodněné nabídky připojení k internetu prostřednictvím optické sítě KTKoptic. Pokud ještě nevyužíváte internetové služby od Kabelové televize Kopřivnice, zaregistrujte se nebo uzavřete smlouvu na připojení k internetu a získejte na půl roku akční slevu na měsíčních poplatcích a padesáti procentní slevu na poplatku za zřízení nové přípojky. Doporučujeme vám dohodnout si předem konkrétní termín a hodinu návštěvy kontaktního místa, vyhnete se případnému čekání. Doba platnosti akce je do středy 19. června včetně a podrobné informace včetně ceníku a podmínek získání slevy najdete na webu www.ktk.cz.

 

Nabídku placených kanálů KTKdigi a internetové platformy ModernTV rozšířila stanice BBC Earth HD. V rámci promo akce je stanice do konce měsíce dostupná pro všechny zákazníky. Kanál BBC Earth HD přináší dokumentární pořady o přírodě, vědě, společnosti i historii. Pro fanoušky dokumentů o přírodě doporučujeme sérii Láska v říši zvířat. V květnu je BBC Earth dostupný pro všechny klienty KTKdigi. Od června bude nová stanice součástí balíčku Rozšířená nabídka plus.  

 

V letošním roce si připomínáme 200. výročí narození Bedřicha Smetany, spolu s tím Rok české hudby a u toho samozřejmě nesmí chybět hudební kanál MEZZO. V sobotu 8. června ve 20:00 v přímém přenosu odvysílá Slavnostní zahajovací koncert festivalu Smetanova Litomyšl. Tento unikátní koncert v podání předních českých sólistů, České filharmonie pod vedením dirigenta Jakuba Hrůši a za doprovodu tanečního souboru Cirk La Putyka bude přenášet do celého světa prostřednictvím obou kanálů Mezzo a Mezzo Live. Dále v průběhu června TV kanál Mezzo odvysílá speciální program k oslavě Roku české hudby. Koncerty děl českých tvůrců v podání České filharmonie i jiných světových souborů, dvě opery Leoše Janáčka a další.

 

PÁTEK – SOBOTA  24. KVĚTNA – 25. KVĚTNA 2024

KOPŘIVNICKÁ BEDNA 2024 Kopřivnice

XXII. ročník nepostupové přehlídky dětského, studentského a jinak mladého divadla. Propozice akce zde.

Kde: Dům dětí a mládeže

 

PÁTEK  24. KVĚTNA 2024

Májové muzejní notování Kopřivnice

Netypické prostředí si pro svůj podvečerní koncert vybral kopřivnický ženský pěvecký sbor Cantus Venuste. Kromě této stálice kopřivnické hudební scény pod vedením sbormistryně Věry Michálkové se představí také Dětský pěvecký sbor Gaudium z MIS Music Kopřivnice pod vedením sbormistra Jiřího Najvara. Na programu „Májového muzejního notování“ budou převážně lidové písně, zazní také skladba „Kopřivjané“ hudebního skladatele a významného kopřivnického rodáka Zdeňka Petra. Posluchači se budou moci nechat vtáhnout do programu a zazpívat si s čestným hostem programu, heligonkářkou Evou Chmelovou. Muzeum nákladních automobilů Tatra 18:00. Vstupné dobrovolné.

 

SOBOTA  25. KVĚTNA 2024

POHÁDKOVÝ LES  Štramberk

Zábavná soutěžní trasa z Kamenárky přes Bílou horu a Váňův kámen. Ani se nenadějeme a bude tady duben. Protože Pohádkový les patří mezi oblíbené akce, poznačte si už dnes termín. Budeme se na Vás těšit! Oblíbená vycházková akce pro rodiny s dětmi u příležitosti oslav mezinárodního svátku Den Země. V partnerské spolupráci měst Kopřivnice a Štramberk, Domu dětí a mládeže Kopřivnice, pobočného spolku Rarášek a spousty dobrovolníků. Červený okruh pro malé děti a děti s handicapem. Žlutý okruh, cca 2,5 km kolem rozhledny na Bílé hoře a Váňova kamene. Možnost opečení špekáčku, omezené množství zajištěno. Prodej drobného občerstvení zajištěn. Kamenárka Štramberk  12:30 – 16:00.

ZÁVOD: Příborský běh  Příbor

Registrace – Příborský běh.Náměstí Sigmunda Freuda 8:00.

 

Hrad plný pokladů  Hukvaldy

Hledání pokladu je vždycky zábavné, jak pro děti, tak pro dospělé. A když je to hledání přímo v romantických hradních prostorách a k tomu doprovázeno programem a ještě k tomu ZDARMA, jde o plán na sobotu, kterému nelze odolat! Hrad Hukvaldy 9:00,vstup zdarme.

 

Farmářské a řemeslné trhy Příbor

Můžete si nakoupit čerstvé, kvalitní potraviny od regionálních farmářů, rukodělné a řemeslné výrobky od šikovných českých ručiček. Uvítáme také nové prodejce. Nutná registrace na www.moravsketrhy.cz. Přijít prodat své přebytky ze zahrádky může i běžný občan bez živnostenského listu. Náměstí Sigmunda Freuda  9:00 – 13:00.

DIVADLO: BALADA PRO BANDITU  Hukvaldy

Divadelní představení Těšínského divadla Český Těšín zakončí výjimečný den na hradě Hukvaldy. Balada pro banditu je do kulis skutečného hradu jako dělaná, bude to dozajista nezapomenutelný zážitek, moc se na něj všichni těšíme. Hrad Hukvaldy 19:00.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice