27. 10. 2011

V období kolem svátku Památky zesnulých se novojičínští policisté zaměří tradičně na hřbitovy a přilehlá parkoviště. Budou ve zvýšené míře dohlížet v blízkosti hřbitovů na bezpečnost silničního provozu a zároveň upozorňovat občany, aby nenechávali cenné věci v autech.

 

V sobotu 29. 10. v 18.30 hod.pokračuje osmým kolem Tipgames Extraligy mužů v házené v  hale ZŠ E. Zátopka: KH Kopřivnice – Sokol HC Přerov.

 

SmVaK Ostrava oznámují, že v temínu od 31. října – 25. listopadu budou v Kopřivnici prováděny pravidelné opisy vodoměrů.

 

Kopřivnická stravovna je v provozu. Objekt, který léta chátral a jenž se rekonstrukce dočkal teprve začátkem letošního roku, zahájil svůj provoz, prozatím jen zkušební. Vyvařování jídel se v tuto chvíli týká jen zaměstnanců a radních města Kopřivnice. Ti stravovnu v rámci schůze navštívili v úterý 25. října. Oficiální provoz stravovny pro veřejnost je naplánován na úterý 1. listopadu.

 

V úterý 1. listopadu v 19 hodin v kině Puls proběhne Beseda o promítání filmů v Kopřivnici.

 

9. ročník Mezinárodního festivalu outdoorových filmů ve dnech 3. – 6. 11. 2011 v Kině Frenštát pod Radhoštěm, přesný popis všech filmů naleznete na www.mfof.cz.

 

Velkoobjemové vany na sběr biologicky rozložitelného odpadu na stanovišti „Lubina točna autobusů“ a „Lubina Větřkovice u č. p. 258“ budou přistaveny v náhradním termínu od 27. – 31. října.

 

K – GALERIE v Lašské vile: Výstava kreseb a animací Dity Krčové Ztracení kosmonauti a mořská panna. Zahájení výstavy v út 25. října v 17 hodin (Šustalova vila, út – ne 10 – 17 hodin).

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice