31. 10. 2016

 

Soutěž KTK se stanicí AMC o 3 kuchařky a set slánky a pepřenky

Otázka:   Znáte příjmení šéfkuchaře Jana po boku Markéty v seriálu AMC Recepty pro radost?

A/ Bečvář

B/ Kvasnička

C/ Nelson

Odpovědi nám posílejte ve tvaru – vaše jméno mezera a odpověď

prostřednictvím SMS na telefonním čísle 774 599 474

nebo e-mailem: studio zavináč ktk.cz

Uzávěrka je ve středu 2. 11. 2016 ve 12:00.

 

Prezident republiky Miloš Zeman s manželkou Ivanou navštíví ve dnech 2. až 4. listopadu Moravskoslezský kraj. Prezident zavítá na krajský úřad v Ostravě, setká se zde s nově zvolenými zastupiteli Moravskoslezského kraje a starosty obcí. Naplánována jsou také setkání s občany. Kromě Ostravy se podívá i do několika dalších měst a obcí v regionu – Orlové, Rýmařova, Bruntálu, Frenštátu pod Radhoštěm. Nebude chybět ani setkání s podnikateli a návštěva společnosti BROSE v Kopřivnici.

 

Dne 27. října došlo ke změně formátů videosignálu u 4 programů (ORF eins, ORF 2, TVP1, TVP2), tyto programy mohou nadále klienti KTK sledovat pouze prostřednictvím HD TV nebo Set-Top-Box s HD tunerem a podporou MPEG4.

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici Horní dne 1. listopadu od 8:00 – 14:00 hodin a na ulici České dne 14. Listopadu od 8:00 – 12:00 hodin. Více informací získáte na tel. čísle 800 292 300 nebo na www.smvak.cz v sekci: Přerušení dodávky vody – plánované odstávky.

 

Radnice informuje občany, že ve dnech 11. až 12. listopadu dojde k uzavření kopřivnické pobočky České pošty.

 

Společnost Brose CZ se stala nejúspěšnějším nováčkem soutěže o titul Podnik podporující zdraví.  V Praze převzala nejvyšší titul a právo nést označení Podnik podporující zdraví na tři roky. Toto označení mohou užívat pouze společnosti s vysokou úrovní péče o zdraví zaměstnanců, které pro své zaměstnance současně uskutečňují aktivity zaměřené na podporu a zlepšování zdraví. Soutěž organizuje Státní zdravotní ústav v Praze pod záštitou Ministerstva zdravotnictví ČR.

Podniky sídlící v České republice soutěží ve dvou kategoriích: velké korporace (nad 250 zaměstnanců) a malé a střední podniky. Získat mohou ocenění prvního až nejvyššího – třetího – stupně. Rozhoduje počet bodů, který firma získává od odborného hodnotícího týmu na základě kritérií kvality podpory zdraví na pracovišti a pokroků v péči o zdraví zaměstnanců. Letos proběhl již dvanáctý ročník soutěže, kterého se zúčastnilo 19 firem, z toho šest nováčků.  Nejvyšší ocenění získala mezi premiérovými účastníky pouze společnost Brose CZ. Počtem bodů se současně stala dosud nejúspěšnějším nováčkem za celou dobu existence soutěže.  Brose spustilo několik projektů, které se zaměřují právě na péči o zdraví. Jedná se například o vlastní program zdravého stravování v kantýnách, přítomnost fyzioterapeutů přímo ve výrobních prostorách či různé sportovní aktivity.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice