4. 1. 2013

 

KTK informuje: stará poštovní schránka u kontaktního místa Kabelové televize Kopřivnice již je mimo provoz. Informace pro videotext, bezplatnou inzerci, dotazy a náměty zasílejte na studio@ktk.cz nebo využívejte schránku v sídle studia kabelové televize – budova KTK na ul. Záhumenní.

 

 

Do 14. ledna 2013 bude probíhat na území Kopřivnice Tříkrálová sbírka. V této době u Vašich dveří zaklepou za zpěvu koledy tři králové, jež se Vám prokážou platnou průkazkou. Peněžité dary, které věnujete do sbírky, budou použity k podpoře zdravotních a sociálních projektů. Děkují pracovníci Charity Kopřivnice.

 

 

Městská knihovna ve Frenštátě pod Radhoštěm zve na výstavu archeologických nálezů od pravěku po středověk z dějin Moravy a Slezska „Vzkazy od keltů našeho kraje“, členů české archeologické společnosti Ladislava Juráška a Václava Němce, v prostorách knihovny –  ve dnech 10. až 31. ledna 2013. Zahájení výstavy 10. 1. 2013 v 17 hodin. Ladislav Jurášek bude při zahájení výstavy odpovídat na dotazy k vystaveným nálezům.

 

 

Pokud nemáte ve svých schránkách Kalendář Kopřivnice na rok 2013, můžete si jej během ledna vyzvednout na Informacích ve vestibulu radnice.

 

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že dne  11. ledna od 9:00 do 14:00 hodin bude přerušena dodávky pitné vody v části obce Lubina . Společnost vodáren doporučuje všem odběratelům, aby se na toto období předzásobili pitnou vodou.

 

 

4. ledna 2012 – Novoroční koncert Městského dechového orchestru, Kulturní dům Kopřivnice. Zazní jak klasické skladby, tak třeba i písně skupiny ABBA. Chybět nebude ani vystoupení sólistů. Ve velkém sále kulturního domu, od 19:00 hod.

 

 

Skautský ples:  4. 1. 2013, k tanci a poslechu zahraje Night Shift, Katolický dům Kopřivnice, 19:00.

 

 

A tančíme dál –  4. 1. 2013: setkání absolventů základních tanečních kurzů, kteří by chtěli pokračovat a zdokonalovat se. Zrcadlový sál Kulturního domu Kopřivnice, 19:00.

 

 

Novoroční DJEMBEhromada v [árt té kafé] MANDALA v sobotu 5. ledna 2013 v 17:00 hod. Akce není bubenickým kurzem, ale spíše hromadnou improvizací. Jedná se o putovní akci pořádanou spolkem KuBuKu každý měsíc, vždy první sobotu, pokaždé na jiném místě v našem kraji. Nástroje si vezměte své nebo bubny a jiné zapůjčíme.

 

 

5. ledna 2013 – Přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku: Hector Berlioz – Trójané, Kulturní dům Kopřivnice.

 

 

Sportovní komise při PV OS KOVO Tatra, a. s. Kopřivnice pořádá v sobotu 5. ledna 2013 další ročník turnaje ve futsalu „O putovní pohár Tatra, a. s. Kopřivnice„. Zajímavou účast však tentokrát bude mít tento – v pořadí již XII. ročník, který se opět bude hrát ve sportovní hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Mimo loňského vítěze mužstva Getafe a výběru hráčů místního Klubu malé kopané Kopřivnice se představí účastníci, kteří budou reprezentovat svoji firmu. Tatru, a. s. Kopřivnice doprovodí z tohoto areálu Tawesco s.r.o. – dceřiná společnost firmy Promet Group a z průmyslové zóny přijali pozvánku hned tři zástupci. DURA Automotive Systems cz s. r. o., Union Ocel Kopřivnice a BROSE CZ spol. s. r. o. A z nedalekého Mošnova zavítá na tento  turnaj BEHR Ostrava. Začátek této sportovní akce je stanoven na půl devátou ranní a vítěze bychom  měli znát po šestnácté hodině.

 

 

VIII. ročník lyžařské a snowboardové školy pro děti i dospělé začíná v sobotu 5. ledna 2013 v 09:00 hodin na sjezdovce v Kopřivnici. Nabízí výuku lyžování a snowboardingu pro všechny úrovně a věkové kategorie (od 6 do 99 let).  Zajišťuje DDM Kopřivnice.

 

 

V sobotu 5. ledna  Gurman Music club v Sedlnicích od 15 hodin navštíví písničkář, scénárista Jiří Vondrák, aby přiblížil tvorbu ruské písničkářské legendy Vladimíra Vysockého. Jako hosta si přizval významného ruského básníka a poetu Aleceje Kudrjavceva.  Zatímco akce v Sedlnicích je zdarma včetně tradičního občerstvení. Celá akce se zopakuje od 18. hodin v Novém Jičíně v detašované sedlnické scéně v Pizzérii Pikante na Hřbitovní ulici.

 

 

Město Štramberk a Sdružení hudebníků dechového orchestru města Štramberka zvou na slavnostní Tříkrálový novoroční koncert: neděle 6. Ledna 2013 v Kulturním domě ve Štramberku. Začátek koncertu 16.00 hod.

 

 

Nedělní pohádka – Velká Školní taškařice – v neděli 6. ledna od 16.00 hodin v hudebním sále kulturního domu v Kopřivnici: pohádka s klaunem Honzou Krejčíkem, plná zábavy a písniček, pro děti od tří do desíti let.

 

 

Městská knihovna Kopřivnice upozorňuje, že v pondělí 7. ledna 2013 je možno začít podávat přihlášky do letního semestru A3V (Akademie třetího věku).

 

 

Plánování sociálních služeb ve městě Kopřivnici: pracovní jednání všech pracovních skupin je stanoveno na pondělí 7. ledna 2013.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice