4. 10. 2011

I. prodejní výstava v Městské galerii Štramberk – „Štramberský štětec“ nabízí výtvarná díla inspirovaná Štramberkem, ze sbírek Jaroňka, Treuchela, Kolátka,  Hrnčárka, Sládka od 4. do 30. 10. 2011

 

Hodina kreslení s Adolfem Dufkem 5. 10. 2011 v 15. 00 v čítárně knihovny zahájí 10. Ročník Akademie třetího věku.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu práce na vedení vysokého napětí, bude přerušena dodávka elektrické energie dne 10. října od 7:30 do 15:00 hod. na ulici Sluneční.

 

Byla dokončena další kompletní revitalizace zahrady mateřské školky v Lubině v rámci projektu „Svět je velká zahrada“. Slavnostní zahájení jejího provozu se uskuteční ve čtvrtek 6. 10. 2011 od 15 hodin u MŠ v Lubině.

 

Městská knihovna Kopřivnice pořádá přednášku záhadologa Arnošta Vašíčka Utajené senzace. Co skrývá Voynichův rukopis? Tajemství nejzáhadnější knihy světa – Vraždící monstrum z podzemí – UFO znovu útočí – Nové objevy na planině Nazca – Šokující proroctví – Tajemná královna ze Sáby – Kámen smrti – V obklíčení duchy a další záhady. Přednášku doplňují četné snímky a videozáznamy…Setkání se uskuteční v pondělí 10. 10. v 18:00 v čítárně knihovny v kulturním domě.

 

Městská knihovna Kopřivnice v rámci cyklu Psychoterapie pro každého vás zve na večer otázek a odpovědí Jde mi o život aneb Proč se nám děje to, co se nám děje. Duchovní léčitelé Marcela Chadžijská & Ing. Miroslav Hadaš vám odpoví na dotazy na téma zdraví, život, problémy v pondělí 17. října v 18:00.

 

 

Hledáme slogan k propagaci Lašské brány Beskyd. Pomozte nám najít slogan pro turistickou oblast Lašská brána Beskyd! Něco pro inspiraci: „Lašská brána Beskyd – bydlí se tu hezky!“

 

Nové informační místo IC Kopřivnice na krytém bazéně: Informační místo IC Kopřivnice, které bylo během letní sezony k dispozici na letním koupališti, se přesouvá nyní na krytý bazén. Nadálé zde můžete najít mapy, informační letáky, tipy na výlety či jiné propagační materiály.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice