4. 6. 2012

!!! Soutěž o vstupenky na módní přehlídku Fashion show Kopřivnice 2012 !!!

Získejte volné vstupenky na módní přehlídku Fashion show Kopřivnice 2012, dne 22. 6. 2012, formou odeslání sms se správnou odpovědí na otázku:

Na kterém místě v Kopřivnici bude letos probíhat módní přehlídka Fashion show Kopřivnice 2012?

Odpověď zašlete formou SMS ve tvaru: jméno mezera příjmení mezera odpověď .

na číslo 774 599 474.

Nápověda – např. ve vysílání KTK, nebo v archívu na www.ktkstudio.cz.

 

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu práce na vedení vysokého napětí bude přerušena dodávka elektrické energie dne 6. června od 11:30 – 15:00 hodin v části ulice Janáčkova, dne 12. června od 7:30 – 14:30 hodin v Mniší, Vlčovicích a Pružinkách. Dne 18. června od 8:00 – 12:00 h v části ulice Čs. Armády, Pod Morávií a Dolní 36.

 

SmVaK Ostrava, a.s oznamuje, že dne 5. června od 08:00 – 15:00 hodin dojde z důvodu prací na vodovodní síti k přerušení dodávky pitné vody na ulici Štramberské, Wolkerové, Bezručové, Komenského, Tyršové, Jilemnického, Palackého, Jiráskové a Haškové. Dne 11. června v době od 08:00 – 14:00 na ulici Husové, Havlíčkové a Pod stadionem, 21. června v době od 08:00 – 14:00 hodin k přerušení dodávky pitné vody na ul. Husové, Havlíčkové a Pod stadionem.

 

Velkoobjemové vany na biologický odpad jsou přistavovány vždy v pátek dopoledne a odváženy v pondělí dopoledne. Dne 8. – 11. června budou vany přistaveny Na Vápenkách, na ulici Horní, Janáčkové, Duhové, P. Nerudy, Haškové, Komenského, Palackého, Květinové, Sluneční, Pod Bílou horou a Sadové.

 

6. června v 19 hodin v KDK beseda s významným cestovatelem, etnografem a spisovatelem M. Stinglem Dobrodružství na všech rovnoběžkách.

 

7. června v 18 hodin v KDK v knihovně – přednáška Transformací z ústavu do běžného života (čítárna). Městská knihovna Kopřivnice ve spolupráci se Zámkem Nová Horka, p. o. zve všechny zájemce na přednášku Transformací z ústavu do běžného života. Zástupci organizace Zámek Nová Horka vás seznámí s minulostí, přítomností i budoucností zařízení sociálních služeb pro osoby se zdravotním postižením v Nové Horce. Zvláštní pozornost bude věnována budoucímu Chráněnému bydlení v Kopřivnici v bývalé budově Úřadu práce na Záhumenní ulici č. 562, principům chráněného bydlení, průběhu příprav a termínu otevření, skladbě jeho nových obyvatel, představám o začlenění do městské komunity apod.

 

Ve čtvrtek 7. června od 9 hodin proběhne v areálu muzea Fojtství akce Mimikry, při níž budou mladí Kopřivničané malovat na těla svých kamarádů, a poté svá díla předvedou na přehlídce hotových modelů. Ve stejný den odpoledne jsou všichni zváni na slavnostní zahájení výstavy, která bude celý výtvarný projekt dokumentovat. Vernisáž se uskuteční od 15 hodin v nově zrekonstruovaném vestibulu kopřivnické radnice a vystoupí na ní cimbálová muzika ZUŠ Zdeňka Buriana. Více informací o jednotlivých aktivitách lze nalézt na stránkách projektu https://www.fojtstvi.wz.cz/. Projekt „Ve stopách malíře Zdeňka Buriana“ byl podpořen padesátitisícovou dotací Nadace OKD.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice