5. 11. 2021

VERNISÁŽ: Když si začnu hrát 5. 11. 2021, 17:00

Přijměte pozvání na vernisáž výstavy Jany Povalové – Když si začnu hrát. Jedná se již o třetí výstavu této autorky. Jak napovídá samotný název výstavy, fantazii se ve výtvarném umění meze nekladou. Vernisáž výstavy se uskuteční v 17:00 hod. v Muzeu Fojtství v Kopřivnici. Výstava potrvá do 19. prosince.

 

Vyřezávání lžičky | Hukvaldy

Chtěli byste si vyzkoušet vyřezávání ze dřeva? V HUBERTOVI můžete! Přijďte si i s dětmi vyrobit vlastní lžičku. Vyřezávání lžiček bude probíhat 6. 11. od 14:00 hod. do 17:00 hod. v Hukvaldském biskupském enviromentálním resortu HUBERT.

 

UMĚNÍ V KINĚ: Bolšoj balet: Spartakus | Kopřivnice

V císařském Římě vedeném Crassem, jsou Spartakus a jeho žena Phrygia vrženi do otroctví a rozděleni otrokáři. Láska a touha po svobodě však vede Spartaka ke vzpouře proti římské armádě za pomoci dalších zajatců. Avšak proradná Aegina, toužící pokořit Crassa a převzít moc, se Spartakovu plánu postaví do cesty. Obrovské rozpětí a efektnost vytváří ze Spartaka skutečnou přehlídkou síly baletu, vytvořeného k skvělé hudbě Arama Khachaturiana. S neuvěřitelnou ukázkou síly čtyř předních tanečníků celého baletního sboru a vášnivých tanečních duetů, je Spartakus dokonalou podívanou virtuozity a lyriky zrozené ve Velkém divadle.

Umění v kině se bude promítat 7. 11. 2021 od 16:00 hod. v Kině Kopřivnice.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice