5. 4. 2024

PÁTEK  5. DUBNA 2024: ŠTRAMBERSKÁ MUZEJNÍ NOC-Navštivte Štramberk večer a podívejte se na místa, která jsou běžně v tuto dobu již zavřená. Na každém ze tří míst bude navíc připravena hra či úkol a za splnění všech tří úkolů dostanete na hradě Štramberk odměnu. Štramberk 18:00 – 22:00. Vstupné: Zdarma.

 

PÁTEK  5. DUBNA 2024:DIVADLO: Jak uvařit žábu, Štramberk-Štramberská divadelní přehlídka amatérských divadelních souborů. Petr Strnad – DS VICENA Ústí nad Orlicí-Jak uvařit žábu. „Hodíte-li žábu do vroucí vody, ihned vyskočí. Dáte-li ji do vody vlažné, uvaří se.“
Hlavní hrdinka Blažena stane před soudem. Při procesu se ve vzpomínkách vrací k důležitým momentům a osudovým mužům svého života. Obhájí svá rozhodnutí a své činy nejen před tribunálem, ale především sama před sebou? Nebo je pouze žábou, která se pomalu vaří na dně hrnce? Kulturní dům 19:30.

 

SOBOTA  6. DUBNA 2024: Změň svůj dech, změníš si život, Kopřivnice-Celodenní seminář Daniela Škárky o funkčním dechu. Funkční dech je jedním z nejúžasnějších nástrojů ke zlepšení zdraví a kvality života. Čítárna knihovny v kulturním domě  9:00

  • biochemie a biomechanika dechu
  • dech a pohyb
  • dech a řeč
  • pročištění dýchacích cest
  • navýšení kapacity plic
  • dech jako průvodce na cestě zpět k sobě
  • a ještě něco navíc.

 

SOBOTA  6. DUBNA 2024: Ukliďme Lašskou bránu Beskyd! Chtěli byste se zapojit do akce Ukliďme svět, ukliďme Česko a přemýšlíte, kde v Lašské bráně Beskyd, jsou místa, která jsou zapojená? Máme pro vás připravený seznam míst, která jsou součástí této výzvy. Cílem této akce je do dobrovolnických úklidů zapojit co nejširší veřejnost a tím aktivně bojovat proti černým skládkám a nepořádku v českých městech, obcích a přírodě. Udělejte dobrý skutek a přijďte i vy podpořit tuto akci.

 

NORDIC WALKING-WORKSHOP: POCHOD POODŘÍM-SOBOTA 6. 4. 2024, STUDÉNKA, START OD DĚLNICKÉHO DOMU, 10:00-12:00 HODIN. ZKUŠENÁ INSTRUKTORKA NOVÁČKY NAUČÍ TEN SPRÁVNÝ KROK.

 

Pobožnost kapličky Božího milosrdenství a Ježíše dobrého pastýře

 

KONCERT: MARIE ROTTROVÁ-NEDĚLE 7. 4. 2024, KOPŘIVNICE, KDK, VELKÝ SÁL, 19:00 HODIN.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice