4. 5. 2012

 

KTK zařadila místo kanálu ARTE HD program ČT24 HD. Je však nutná aktualizace STB. Set-Top-Box po vypnutí a opětovném zapnutí (na programu CETV) provede aktualizaci. Doporučený postup jak naladit TV najdou klienti na WEBu: https://ktkdigi.cz/aktualni-informace/jak-naladit-set-top-boxy-televizory.

 

KOMTERM, a.s. oznamuje, že z důvodu poruchy na horkovodním potrubí bude v sobotu dne 5. května od 02:00 hod. přerušena dodávka tepla. Obnovení dodávky tepla proběhne  v sobotu dne 5. května v odpoledních hodinách. Dodávka tepla bude přerušena pro Therápon 98, a.s.  (poliklinika), České dráhy, a.s. (osobní nádraží) a Správa sportovišť Kopřivnice, p. o. (zimní stadión).

 

Správa sportovišť  Kopřivnice zahajuje provoz na tenisovém kurtu pod letním stadiónem. Informace na krytém bazénu  – tel.  556 813 254.

 

Živé projekce MS 2012 v hokeji na chatě Dr.Hrstky: v pátek 4. května startuje další ročních Mistrovství světa v ledním hokeji. Tento hokejový svátek si ani my na Štramberské Trúbě nenecháme ujít a proto vás všechny zveme k živým projekcím hokejových utkání našeho českého týmu! Zápasy budeme promítat na velké plátno, takže se nemusíte bát, že byste snad mohli něco přehlédnout.

4.5. v 16:15 – Česko vs. Dánsko

5.5. v 20:15 – Česko vs. Švédsko

7.5. v 16:15 – Česko vs. Norsko

 

Badmintonový klub BK Kopřivnice hraje kvalifikaci o postup do 1. ligy –  východní skupiny pro sezonu 2012/2013. Baráž se hraje v sobotu 5. 5. 2012 v tělocvičně na Zimním stadionu.

Pořadí utkání:

10:00     BK Kopřivnice B – TJ Sokol Veselý Brno – Jehnice C

11:00     TJ Sokol Polabiny – Pardubice – TJ Sokol Veselý Brno – Jehnice C

13:00     BK Kopřivnice B – TJ Sokol Polabiny – Pardubice

(časy následných utkání jsou pouze orientační)

Do 1. ligy postupuje pouze vítěz, tak prosím přijďte podpořit nás tým.

 

Ztracená ovečka, 5. 5. 2012, Muzikál, Kulturní dům Štramberk, 16:00 Kč. Vystoupí děti a mládež z Českého Těšína.

 

Beskyd Model Kit Show 2012. V sobotu a neděli 5.-6. května 2012 se bude ve Sportovní hale ZŠ Emila Zátopka konat oblíbená výstava plastikových modelů Beskyd Model Kit Show. Modeláři ze všech koutů republiky i ze zahraničí se do Kopřivnice sjedou již po šestnácté. Také letos bude výstava spojena s několika modelářskými soutěžemi, předváděním modelů, venkovními ukázkami vojenské a automobilové techniky, prodejní expozicí modelářských firem, burzou atd. Akce je velmi populární nejen mezi samotnými modeláři, ale díky bohatému doprovodnému programu bývá také častým cílem rodinných víkendových výletů. Sobotní program bude probíhat od 9 do 18 hodin, nedělní pak od 9 až do vyhlášení výsledků v poledních hodinách. Bližší informace naleznete na internetových stránkách www.kitshow.cz.

 

Sekce ochrany ptáků České spol.ornitologické zve na 17.ročník akce Určování ptáků podle zpěvu. Sraz zájemců v sobotu 5. května 2012 6hod. před budovou vlakového nádraží v Kopřivnici. Trasa vycházky: park u vlak. nádraží, zřícenina hradu Šostýn, kolem Pískovny, Janíkovo sedlo, Kopřivnice. Čas: od 6:00 hod. Kontakt: p. Jan Košťál, tel.: 737 812 339, e-mail: j.k.kostal@seznam.cz

 

Po 7. května v 17 hodin Den vítězství. Vzpomínkové setkání při příležitosti 67. výročí osvobození Kopřivnice a ukončení druhé světové války (pomník padlých před bývalou ZŠ náměstí)

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice