5. 7. 2019

Slumeko upozorňuje na bezplatný zpětný odběr starých pneumatik. V Česku se zpětným odběrem pneumatik zabývá firma ELTMA, která provozuje síť míst, kde je možno pneumatiky bezplatně odevzdat. Na území města Kopřivnice jsou to pneuservis na okružní křižovatce v Lubině a Autoservis na ul. Dělnická . Zpětný odběr se provádí bez vazby na nákup, bez ohledu na značku a BEZPLATNĚ. Více informací na www.eltma.cz

 

Již tuto sobotu 6. 7. jste zváni na poslední akci pořádanou na plochodrážním ovále v Kopřivnici v tomto roce, než na něm započne roční rekonstrukce. Tentokrát to bude závod Mistrovství České republiky v kategorii Flat Track, která se jede ve třech kategoriích a na startu jedné jízdy se mnohdy představí i deset jezdců. Americká plochá dráha, jak se Flat Tracku někdy přezdívá k nám zavítá již poněkolikáté a vždy se jednalo o špičkové souboje.

Hned po vyhlášení vítězů Vás rovněž zveme na rozlučku s plochodrážní sezónou u nás v Kopřivnici. I přesto, že plochodrážní sezóna a zároveň práce našeho klubu pokračuje v roce 2019 dále, na našem ovále už se letos nic nepojede a proto se chceme se sezónou v Kopřivnici rozloučit. Večer Vás rádi přivítáme na After Party s živou hudbou a občerstvením.

 

Přehled vysílání Kopřivnického magazínu přes letní prázdniny:

Technická pauza od 12. do 26. 7. 2019.

Premiéra Kopřivnického magazínu č. 24 v pátek 26. 7. 2019, vysílání do pátku 2. 8. 2019.

Technická pauza od pátku 2. do 9. 8. 2019.

Premiéra Kopřivnického magazínu č. 25 v pátek 9. 8. 2019, vysílání do pátku 16. 8. 2019.

Technická pauza od pátku 16. do 30. 8. 2019.

Premiéra Kopřivnického magazínu č. 26 v pátek 30. 8. 2019, vysílání do pátku 6. 9. 2019.

Kde nás můžete sledovat:

YOUTUBE – www.youtube.com/user/ktkstudio

FACEBOOK – fb.me/KTKoprivnice

Instagram – www.instagram.com/studio9558/

Twitter – twitter.com/KabelovaK

 

LETNÍ KINO: Ženy v běhu, Štramberk. Věra (Zlata Adamovská) prožila s Jindřichem báječný život a je pevně rozhodnutá splnit jeho poslední přání – zaběhnout maraton! Emancipovaná a rázná matka tří dcer v tom nevidí žádný problém. Prostě si trasu rozdělí na čtyři díly a zdolají těch více než 42 kilometrů jako rodinná štafeta. Žádná z nich sice dosud neuběhla ani metr, ale do startu přece zbývají tři měsíce a trenér Vojta (Vladimír Polívka) připravil skvělý kondiční plán. Stačí jen začít. Dcery se ovšem do běhání nehrnou. Mají úplně jiné starosti. Nejstarší Marcela (Tereza Kostková) čelí dennodenně průšvihům svých tří synů a jejich otec Karel (Ondřej Vetchý) ji už dvacet let neumí, nebo nechce, požádat o ruku. Prostřední Bára (Veronika Khek Kubařová) touží po dítěti, jenže pro něj zatím nenašla toho pravého tatínka. Její biologické hodiny bijí na poplach. A nejmladší Kačka (Jenovéfa Boková) sice chlapa má, ale ten chlap má jeden zásadní háček – manželku. Zamilovaná Kačka přesto lpí na vztahu bez budoucnosti. Je zřejmé, že dcery mají momentálně úplně jiné priority než běžecký trénink. Svérázná maminka Věra proto musí napnout všechny síly, aby rodinnou štafetu přivedla přes řadu překážek a komediálních komplikací na start Jindřichova vysněného maratonu. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se, když cíl je na dosah…Akce se uskuteční v pátek 5. července od 21.30 hod. Vstupné 60 Kč. V případě nepříznivého počasí se představení ruší.

 

KONCERT: Vepřík – Venkovní příborské koncertování v Příboře. Přijďte v sobotu 6. července od 16.00 hod. do městského parku a poslechněte si amatérské skupiny z Příbora a okolí jako je Galerie, Still Alive, Atlas, Los poblitos a skupinu FiHa z Ostravy. Vstup volný.

 

Mistr Jan Hus. V zahradě evangelické modlitebny ve Štramberku v sobotu 6. července od 18.30 hod. si všichni připomenete odkaz Mistra Jana Husa. Přednáší Mgr. Ladislav Cvíček. V případě deště se akce koná v modlitebně.

 

Promenádní koncerty 2019 v Kopřivnici. V neděli 7. července proběhne od 18.00 hod. v sadu dr. Edvarda Beneše koncert pod širým nebem, kdy zahrají Comar In The Cube. Autorská tvorba, syrová lyrika, punková komika, akustická divočina, od intimních poloh až k indie-kytarovým hopsačkám. V případě nepříznivého počastí se program přesouvá do Ringhofferovy vily nebo KDK. Vstup volný.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice