5. 9. 2011

Vernisáž výstavy Hanzelka a Zikmund & Ave Art se bude konat ve čtvrtek 8. září 2011 od 17 hodin v Muzeu Fojtství.

 

HC Kopřivnice zve všechny hokejové fanoušky na besedu s autogramiádou s extraligovými mistry České republiky 2011 – Radkem Bonkem a Václavem Varaďou, která se uskuteční 12. 9. 2011 ve 14.30 hodin v tělocvičně  ZŠ Emila Zátopka. Můžete si mimo jiné prohlédnout i mistrovský pohár.

 

Děti navštěvující kopřivnickou MŠ Krátkou se již brzy dočkají vylepšené a zkrášlené školní budovy. Během prázdnin zde došlo k rozsáhlým úpravám interiéru, výměně oken a dveří, úpravě hlavního vstupu a rekonstrukci rozvodů vnitřních instalací. Nyní školku čeká oprava střechy, zateplení a pestrobarevný nátěr fasády.

 

I v nadcházejícím školním roce budou mít žáci kopřivnických škol možnost poznat na vlastní oči, jak funguje městský úřad. Zájem o exkurze doplněné prezentacemi a besedami v loňském roce výrazně narostl, a tak je radnice připravena v jejich organizování pokračovat. ¨

 

Stavební práce na sídlišti Jih běží podle plánu. Před několika dny byla v městských bytových domech ukončena výměna výtahů, nyní probíhá zateplení obvodových plášťů a sanace sklepních prostor. Energetické úpravy provádí také dvě bytová družstva a brzy bude zahájena další etapa revitalizace veřejných prostranství.

 

Vedení města se dohodlo se zástupci zhotovitele a správce stavby na vyřešení nejpalčivějšího problému při budování nové kanalizace, a to na průjezdu krajské komunikace č. 4824 vedoucí z Kopřivnice směrem na Hájov. Od 1. září nebudou muset řidiči používat komplikovanou objízdnou trasu, vjezd bude povolen a provoz bude řízen semafory.

 

Tenisový klub Kopřivnice pořádá v pondělí 19. září od 16 hodin na tenisových kurtech v Kopřivnici nábor do tenisové školičky pro děti ve věku 5 – 8 let. Školička bude probíhat ve dnech pondělí a pátek vždy od 16 do 17 hodin. V případě nepříznivého počasí čisté tenisky. Kontakt: 737 482 500.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice