6. 10. 2011

 

Kopřivnická radnice připravila na středu 19. října akci s názvem S Vámi o všem? Ovšem! Tu bude KTK přenášet v přímém přenosu.

 

 

 

Od 10. do 16. října 2011 bude v celé České republice probíhat tzv. týden sociálních služeb. Jeho hlavním cílem je seznámit veřejnost s pestrou nabídkou služeb, které lze využít při překonávání nepříznivých životních situacích. Do akce se i letos zapojí několik poskytovatelů z Kopřivnice, kteří při této příležitosti připravili na středu 12. října den otevřených dveří. Středisko sociálních služeb města Kopřivnice zpřístupní veřejnosti všechna svá zařízení, v nichž poskytuje pět druhů sociálních služeb: pečovatelskou službu, denní i pobytovou odlehčovací službu, azylový dům, noclehárnu a denní stacionář. Budovu střediska na ulici České 320 a Azylový dům s noclehárnou na ulici Horní 1114 si mohou zájemci prohlédnout mezi 8. a 17. hodinou, denní stacionář Kopretina ve Vlčovicích bude otevřen od 10 do 15 hodin. Den otevřených dveří připravil také Domov pro rodiče a děti v nouzi, který v Kopřivnici provozuje obecně prospěšná společnost Salus. Zařízení na ulici Tyršově 1015 může veřejnost navštívit mezi 13. a 18. hodinou. Informace o sociálních službách v Kopřivnici naleznete na www.koprivnice.cz.

 

 

 

V období od 7. do 10. října budou v naší síti volně přístupné programy HBO. V uvedeném víkendu byla připravena speciální programová nabídka s exkluzivní předpremiérou nového seriálu z produkce HBO s názvem „Terapie“, kde se v hlavní roli představí Karel Roden.

 

 

 

Dne 7.10. v době od cca 08:00 – 14:00 dojde z důvodu opravy vod. sítě k přerušení dodávky pitné vody v části obce Lubina (část ve směru k areálu Tatra). Dne 7.10. v době od cca 09:00 – 11:00 dojde z důvodu opravy vod. sítě k přerušení dodávky pitné vody na ul.Dukelská a Kpt.Nálepky. V dané lokalitě budou rozmístěny letáčky s oznámením.

 

 

 

 Policisté stále pátrají po řidiči vozidla, který jel v protisměru na dálnici: Dne 16. září 2011 po páté hodině ranní se řidiči jedoucí pod dálnici D1 ve směru do Brna setkali před Klimkovickým tunelem s vozidlem jedoucím proti nim v jejích pruzích. Jeden z řidičů se navíc s ním v katastru obce Bravantice střel. Nehoda se obešla bez zranění, došlo k poškození zrcátka.Policie dosud nevypátrala neznámého řidiče, proto se opětovně obrací na občany, kteří by mohli k vozidlu (mělo být tmavé barvy) jedoucímu v protisměru na dálnici a jeho osádce sdělit jakékoli informace, aby kontaktovali policisty dálničního oddělení Ostrava na telefonech 974 722 760-2. Informace mohou bezplatně zavolat také na linku 158 nebo sdělit na kterékoli policejní služebně.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice