6. 2. 2015

 

Mistrovské utkání těch nejlepších hokejistů v kraji – 7. 2. 2015 v 17:00 – ZIMNÍ STADION KOPŘIVNICE – HC Skypover Kopřivnice x HX Orlová. Souboj prvního s druhým týmem v tabulce Krajské ligy mužů-sezóna 2014-2015. BUDE OTEVŘEN I HLAVNÍ VSTUP DO STADIONU ZE STRANY OD PENNY MARKETU. Přijďte povzbudit naše hráče!!

 

 

Celkem ke třem případům vyjížděli hasiči první únorovou středu. Nejdříve byli vysláni k požáru v rodinném domě v Příboře, o pár hodin později museli provést otevření bytu na ul. Francouzské v Kopřivnici a odpoledne zasahovali u zapadlého kamionu v Lubině v části Velová.

 

 

V sobotu 21. 2. do Kopřivnice přijedou účastníci srazu trabantů. Příjezd do Kopřivnice v koloně od Trojanovic je naplánován na 10:25 – 10:30 hod. Vozidla by měla zaparkovat na pěší zóně a poté si jejich posádky prohlédnou muzeum. Odjezd je plánován v závislosti na průběhu prohlídky, zhruba mezi 12:30 – 13:00 hod. Předběžně do města automobilů zavítá 40 trabantů.

 

 

Ve Štramberku se opět bude mluvit o parkování. 9. února se v tamním kulturním domě uskuteční Veřejné projednávání parkovacího systému. Cílem je sesbírat podněty občanů, tedy tipy, návrhy a možnosti, které budou následně vedením města a v komisích zpracovány a projednány. Toto první projednání nebude představovat nějaké konkrétní hotové řešení, bude základem pro vytvoření co nejlepšího systému. Začátek veřejné schůze je stanoven na 17 hodin.

 

 

Sportovní střelecký klub Kopřivnice oznamuje, že termín finále Zimní oblastní střelecké ligy je přesunut o týden později. A to tak že VzPi  se bude střílet v sobotu 28. 2. 2015 a VzPu v neděli 1.3.2015. Prezentace od 8:00 a zahájení první směny v 8:30 po oba dva dny závodu. Rezervace volejte na 603856524, Marek Meca, předseda SSK TATRA Kopřivnice.

 

 

Rock´n´rollový večer – ZRUŠENO! (Sobota 7. února 2015 – od 19.00 hodin – Velký sál KDK).

 

 

Sekce ochrany ptáků České společnosti ornitologické, okres Nový Jičín a Hukvaldy si vás dovoluje u příležitosti „Světového dne mokřadů“ pozvat na Zimní pozorování ptáků. V závislosti na počasí (zamrznutí hladiny, sněhová pokrývka) se uskuteční společné pozorování zimujících ptáků (se zaměřením na vodní druhy) na rybniční soustavě u Albrechtiček, případně na řece Odře. Místo konání: Albrechtičky – rybníky, řeka Odra, 9.00 (sraz před budovou vlakového nádraží ve Studénce). Doporučeno: dobrá obuv, teplé oblečení, termoska s teplým nápojem, dalekohled, fotoaparát, příručka pro určování ptáků. Vycházka se uskuteční za každého počasí.

 

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že dne 10. února od 7:30 – 15:00 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Obránců míru.

 

 

Výherci soutěže o ceny Sněhového království:

Polštářek vyhrávají:

Jiří Váňa

Marie Čablová

Hana Pášová, Ústí nad Labem

Čepici vyhrávají:

737 605 502

Jarmila Hánová

774 566 644

Šálu vyhrávají:

776 366 031

604 539 284

 

 

V příborské hospůdce JAAL se v pátek od 18.00 hodin uskuteční beseda se závodním týmem T. Tomečka na téma závodu Africa Eco Race 2015. V programu bude zahrnuta mimo povídání také videoprojekce. Vítány jsou dotazy související se závodem. Občerstvení zajištěno.

 

 

V sobotu 7. 2. 2015 si opět můžete vybírat z celé řady plesů. Příbor pořádá XII. ročník Valentýnského plesu od 20.00 hodin ve školní jídelně Komenského. K poslechu a tanci hraje hudební skupina Rivieras Show Band a cimbálová muzika Slepenica. V programu vystoupí Taneční klub Trend Ostrava, žáci tanečního oboru ZUŠ Příbor, barmani České barmanské asociace.

 

 

Na IV. karnevalový rej pak můžete zavítat do sálu ZŠ L. Janáčka na Hukvaldech. Koná se v sobotu od 19.30 hodin. K poslechu a tanci bude hrát skupina Cactus. Výtěžek z akce bude věnován dětem MŠ a ZŠ Leoše Janáčka, takže se nejen pobavíte, ale ještě i přispějete na dobrou věc.

 

 

 

V sobotu od 19.00 hodin se dále koná Hasičký ples v Hospodě U Simprů na Prchalově. K tanci a poslechu hraje skupina Helianthus. Akci pořádá Sbor dobrovolných hasičů Prchalov.

 

 

Atraktivní akce se uskuteční v sobotu od 14.00 hodin ve Štramberku. Od restaurace U mámy vyjde masopustní průvod maškar na náměstí, dále na Trúbu a na Dallas. Průvod doprovodí historické hasičské vozidlo Tatra.

 

 

V době od 14.00 do 18.00 hodin se v Restauraci U Žabáka ve Skotnici koná 5. dětský maškarní bál. Nechte prožít své děti pěkné a zábavné odpoledne plné her, tance, překvapení a smíchu. Menší děti vyžadující dohled jen v doprovodu rodičů nebo rodinných příslušníků. Vstupné dobrovolné!

 

 

V neděli od 14.00 hodin se pak koná Dětský maškarní ples také v Hospodě U Simprů na Prchalově. K tanci a poslechu hraje DJ Tajtrlik.

 

 

Raškohrátky tedy zábavné dětské odpoledne na sjezdovce si můžete užít v sobotu 7. února od 13:00 v areálu Skokanských můstků ve Frenštátě pod Radhoštěm.

 

 

Valašské muzeum v přírodě uvítá v sobotu 7. února od 9:00 do 16:00 účastníky Masopustu 2015.

 

 

Masopustní průvod maškar Štramberkem projde v sobotu 7. Února. Divadelní spolky ve spolupráci s hasiči, muzikanty a ostatními angažovanými štramberáky za laskavé podpory místních podnikatelů a vedení města pořádají akci na podporu a udržení místních lidových tradic s názvem. MASOPUSTNÍ PRŮVOD MAŠKAR ŠTRAMBERKEM se koná 7. 2. 2015. Sraz masek je ve 14 hod před restaurací „U mámy“. Trasa průvodu povede po cestě kolem školy až na náměstí a Trúbu a z ní po Dolní baště do restaurace „Dallas“ ,kde ctěné maškary budou pohoštěny.

 

 

V pondělí 9. února do Kopřivnice přijede ONDŘEJ HAVELKA A JEHO MELODY MAKERS – koncert vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým začíná od 19.00 hodin.

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice