6. 3. 2023

Základní nabídku digitálního vysílání KTKdigi ve středu 1. března rozšířila kutilská stanice Spektrum Home. Spektrum Home je lifestylová a zábavní stanice, která nabízí filmy, seriály a pořady pro domácí kutily a zahrádkáře, zájemce o interiérový design, milovníky architektury a nadšené cestovatele. Plánuje se postupné rozšiřování programové skladby, která bude pestřejší, a průběžně se budou přidávat nové žánry, včetně zábavného obsahu pro ženy a také oblíbených pořadů, jako jsou například Dům snů a Monty Don,“ oznámila stanice v tiskové zprávě. Spektrum Home míří mezi nejdostupnější a nejrozšířenější televizní stanice v České republice.

 

Adaptaci strhujícího a ceněného románu Karin Lednické  Šikmý kostel zhlédnete v kopřivnici v Pondělí 6. 3. 2023 .-19.00 Velký sál KDK.  Představení v rámci Divadelního předplatného 2022/2023 přiveze Divadlo Petra Bezruče (Ostrava)

 

Zábavný pořad filozofa, básníka, kulturního publicisty a scenáristy Ivo Šmoldase se koná v Úterý 7. 3. 2023 v 19.00 ve Velký sál KDK. Jeho hosty budou: imitátor Petr Jablonský, herec, muzikant, moderátor a skladatel Václava Kopta a italský zpěvák Andrea Andrei.

 

Ve středu 8. 3. se koná  ve Vile Machů Řízená rumová degustace, povede ji Martin Eichenbaum. Začátek je v  18:00      

 

Jak na úsporné bydlení aneb dotace pro majitele rodinných a bytových domů z programu Nová zelená úsporám je obsahem  PŘEDNÁŠKA: Jak na úsporné bydlení. seminář, který pro vás připravil Státní fond životního prostředí ČR se koná v kdk ve  čtvrtek 9.3, v Akademická posluchárnaod 17 hod.

Adéla Tkáčová pokračuje ve své krasojízdě. Po zisku stříbra z Dynamics New Athletics, kde zaběhla celkové 4. místo, si připisuje titul mistryně ČR v sobotním závodě na 60 m překážek v osobním rekordu 8,49 s. A jako by toho bylo málo, v neděli přidala druhý titul mistryně ČR, tentokrát v běhu na 200 m s časem 24,08 s. Pro stříbro si ve skoku dalekém dorostenců dolétl Daniel Hanzelka.

 

Začíná nová sezona nejatraktivnější motoristické události – FORMULE 1. Opět, jako v posledních létech, jej můžete sledovat na sportovnich stanicích SPORT 1 a SPORT 2. Očekávání jsou veliká. Jak od Red Bullu a Maxe Verstappena, kteří budou letos obhajovat své tituly mistra světa, tak od Ferrari, které na ten svůj titul čeká už od roku 2008! Ale také od Mercedesu, který se loňskou sezonou protrápil kvůli chybné konstrukci své formule. Formule 1 zavedla formuli nové generace, s výrazně odlišnými technickými regulemi týkající se aerodynamiky. Hned čtyři stáje mají nového šéfa: kromě Ferrari je to ještě McLaren, Alfa Romeo, která se v budoucnu přemění na Audi, a Williams. po více než deseti letech bude v nižší formulové sérii F2 zastoupena Česká republika! Roman Staněk nastoupí do závodů formule 2, které stejně jako F1 a F3 budou živě vysílány na programech Sport1 a Sport2. Formule 1 letos navštíví 23 destinací. Tou nejvíce očekávanou novinkou bude velká cena v Las Vegas na konci listopadu.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice