3. 3. 2023

Veterinární správa od pátku 3. března ruší zákaz venkovního chovu drůbeže, který zavedla kvůli ptačí chřipce. Nákazová situace se zlepšila. Státní veterinární správa (SVS) vyhlásila zákaz venkovního chovu v polovině prosince kvůli šíření ptačí chřipky, nyní se podle veterinářů nákazová situace v ČR zlepšila. Za letošní rok se potvrdilo 17 ohnisek nákazy, naposledy v Krušovicích na Rakovnicku. Ředitel veterinární sekce SVS Petr Šatrán vyzval chovatele, aby si nadále uvědomovali vysoké riziko nákazy, chránili své chovy před kontaktem s volně žijícími ptáky a dodržovali pravidla biologické bezpečnosti.

 

Základní nabídku digitálního vysílání KTKdigi ve středu 1. března rozšířila kutilská stanice Spektrum Home. Spektrum Home je lifestylová a zábavní stanice, která nabízí filmy, seriály a pořady pro domácí kutily a zahrádkáře, zájemce o interiérový design, milovníky architektury a nadšené cestovatele. Plánuje se postupné rozšiřování programové skladby, která bude pestřejší, a průběžně se budou přidávat nové žánry, včetně zábavného obsahu pro ženy a také oblíbených pořadů, jako jsou například Dům snů a Monty Don,“ oznámila stanice v tiskové zprávě. Spektrum Home míří mezi nejdostupnější a nejrozšířenější televizní stanice v České republice.

 

PÁTEK 3. března 2023 Kulturní dům 19:3: DIVADLO: Náš dům, náš hrad | Štramberk

Hororová komedie, u které by se bála i Agatha Christie. Už název si pohrává s oblíbeným anglickým úslovím a pravdou je, že nás děj zavádí do zdánlivě typického anglického rodinného domu, kam se na návštěvu k rodičům Kate a Henrymu Carpenterovým vrací dcera Amanda se svým novým manželem Jeremym. Druhá dcera Miranda zdá se být černou ovcí rodiny, kazí ostatním plány tím, že na víkend pozvala i strýčka Davida, londýnského divadelního režiséra, s jeho přítelem, tanečníkem Davidem. Zdá se, že tato návštěva nepřijela právě vhod a jen zvyšuje všeobecnou nervozitu. Ačkoli záleží na tom, komu vhod. V domě, který je najednou plný lidí, se totiž začínají dít podezřelé věci…

 

SOBOTA – NEDĚLE  4. – 5. března 2023: Mistrovství České republiky v krasobruslení 2023 | Kopřivnice- Zimní stadión.

Program:

Sobota 4. 3. 2023

10:30 hod. – 11:15 hod. – volné jízdy nejmladší žáci.
11:30 hod. – 14:45 hod. – volné jízdy nejmladší žačky.
15:30 hod. – 16:45 hod. – volné jízdy mladší žáci.
17:00 hod. – 20:00 hod. – krátký program žačky.
20:15 hod. – 21:15 hod. – krátký program žáci.

Neděle 5. 3. 2023

  8:30 hod. – 11:45 hod. – volné jízdy mladší žačky.
12:30 hod. – 15:45 hod. – volné jízdy žačky.
16:00 hod. – 17:15 hod. – volné jízdy žáci.

 

SOBOTA  4. března 2023:  Šipkařský turnaj , Kopřivnice,  Restaurace Na Sluneční v 15:00

Užijte si zábavu a zahrajte si s námi o spoustu hodnotných cen, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s pivovarem Svijany.

1. místo: pohár pro vítěze spolu s poukazem na 50 točených piv v naší restauraci, 2pack piv a promo balíček
2. místo: lahev dobrého alkoholu, poukaz na 10 točených piv, 2pack piv, tričko
3. místo: poukaz na 10 točených piv, 2pack piv, tričko a promo balíček
4. místo: 8pack piv a 2pack piv, tričko a promo balíček
5. místo: lahev dobrého vína a 2pack piv, tričko a promo balíček
6. – 8. místo: 2pack piv, grilovací sada a zapalovač
9. – 12. místo: 2pack piv a promo balíček

 

Klokočovský ples Příbor, 19. ročník Klokočovského plesu. Restaurace U Žabáka , 19:00, K tanci a poslechu zahraje kapela MARAS.

 

Gala koncert v Příboře. Gala koncert operních melodií, koncertu pro dvě flétny za doprovodu komorního orchestru Ostravských sólistů. V programu koncertu zazní skladby: F. Lehár, G. Gershwin, R. Lovland, W. A. Mozart, G. F. Handel, R. Strauss, D. Cimarosa a další. Refektář Piaristického kláštera 18:00. Vstupné: Dobrovolné.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice