6. 6. 2022

Ředitelství silnic a dálnic ČR zve nejširší veřejnost na den otevřených dveří obchvatu Frýdku-Místku. Budeme se těšit už 11. 6. 2022 od 10:00 do 17:00 hodin, kdy si společně užijeme sobotu plnou zábavy, informací a dobrého jídla. Po vstupu z Frýdlantské ulice bude volně k dispozici zhruba tříkilometrový úsek nové dálnice D48, který bude možné projít pěšky nebo projet na kole, bruslích či koloběžce.

 

Dokument Osudová strela, je věnován slavnému vlaku Slovenská strela. Dokument časosběrně zachycuje nedávnou rekonstrukci vlaku a také osudy jeho tvůrců. Na něj navazuje  druhý film s názvem  Edison ze Vsetína a je, stejně jako Osudová strela, takzvaným dokudramatem (dokumentem s hranými scénami). Tento film se soustřeďuje na osobnost a život Josefa Sousedíka. Oba dokumenty se letos objeví v programu České televize, jeho autoři plánují také uvádění v kinech i na sociálních sítích. Ve spolupráci s partnery probíhají veřejné slavnostní předpremiéry v kinech ve Vsetíně, ve Zlíně, v Kopřivnici, v Praze v Národním technickém muzeu, a také v technických muzeích v Berlíně a Mnichově. V Kopřivnickém kině se film promítá v pondělí 6. 6.od 19 hodin a následuje beseda s režisérem Martinem Pátkem a dalšími tvůrci.

 

Léto v KTK-  týká se zvýhodněné nabídky dekódovacích modulů a karet pro příjem KTKdigi a připojení k internetu prostřednictvím metropolitní optické sítě KTKoptic.

Pokud ještě nevyužíváte internetové služby od Kabelové televize Kopřivnice, zaregistrujte se nebo uzavřete smlouvu na připojení k internetu a získejte na půl roku slevu 50 % na měsíčních poplatcích a padesáti procentní slevu na poplatku za zřízení nové přípojky.  Pokud už internet od naší společnosti máte, můžete využít jedinečné slevy na sadu dekódovacího modulu s kartou. Umožní Vám bezplatně sledovat programový balíček Basic HD, který obsahuje 19 českých programů v HD rozlišení. Doporučujeme vám dohodnout si předem konkrétní termín a hodinu návštěvy kontaktního místa, vyhnete se případnému čekání. Doba platnosti akce je do 25. června včetně a podrobné informace včetně ceníku a podmínek získání slevy najdete na webu www.ktk.cz.

 

Volná místa na letních táborech

Skauti: Info Dana Žambochová

týdenní přespávacítábory  pro nečleny

6 příměstských skautských školek na základně Vanaivan

skautská školka ve Štramberku v prostorách hradního amfiteátru pod zvoničkou.

 

DDM: Info Sylva Seidlová

Strážci Galaxie,  Kletné , 11. 7. – 19. 7. 22

Taneční tábor – 3 místa, Rekreační zařízení Vítkovice, Horní Bečva, 3. – 9.7.2022

Outdoor camp – 2 místa, Kletné, 1.- 10.7.22

Příměstský tábor Remix, 4 místa, DDM Kopřivnice, 4. 7. – 8. 7. 22

Příměstský tábor Akademie hrdinů, 7 míst, DDM Štramberk, 15. 8. – 19. 8.22

 

Letní tábory mezi zvířaty na Horečky ranči

pro děti od 6-15 let, kde je připravena 

animalterapie a spousta táborového dobrodružství

INFORMACE O TÁBORECH –  778 023 430 – Roman Böhm

 

 

  1. ročník soutěže Moravskoslezská SESTRA

Odborná veřejnost i jednotlivá zdravotnická zařízení

mohou své kandidáty nominovat do 13. června 2022

v pěti kategoriích:

  1. Sestra u lůžka
  2. ambulantní a domácí péče
  3. paliativní a hospicová péče
  4. porodní asistentka
  5. ocenění za dlouhodobý přínos v ošetřovatelské péči

O titulu sestra veřejnosti rozhodnou obyvatelé regionu.

Podrobnosti o anketě, přesná pravidla i nominační formuláře

najdete na www.sestra.msk.cz

 

Led na zimním stadionu dočasně nahradil umělý sportovní povrch vhodný pro atletiku, míčové sporty a in-line bruslení. Veřejnost si může přijít zahrát, nebo zabruslit, například pokud počasí nepřeje, denně 9:00-14:00 a o víkendu od 11:00-13:00 A od 14:30-20:00. Je možné objednat plochu individuálně na in-line hokej nebo bruslení, či jiné sporty na telefonu 556 821 225 nebo ve vrátnici Zimního stadionu. Plastový povrch bude na ploše ležet až do závěru července, pak se začne opět připravovat ledová plocha. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice