7. 2. 2022

Kde sledovat OH Peking 2022 live? Od slavnostní zahájení 4. 2. až do 20. 2. bude vysílat na svých stanicích ČT Sport HD a ČT 2 HD živé přenosy různých sportů. Mnohem bohatší nabídku živých přenosů pak můžete sledovat na kanálech televize Eurosport.

Na 24. zimních olympijských hrách bojuje téměř 3000 sportovců ve 109 disciplínách. Sportovní stanice Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD odvysílá prakticky všech 15 sportů. Oba kanály najdou diváci KTKdigi v programových balíčcích Rozšířená nabídka a také v Rozšířená nabídka plus. A pokud využijete naši chytrou televizi FixProTV, můžete se podívat až 7 dnů zpětně co se na sportovištích v Číně odehrálo.

 

PROGRAM NA JARNÍ PRÁZDNINY-WORKSHOPY O DÁLKOVÝCH STEZKÁCH V MUZEU ŠIPKA VE ŠTRAMBERKU OD ÚTERÝ 8. 2. 2022 – DO PÁTKU 11. 2. 2022, OD 10:00 DO 16:00 HODIN.

 

KOMEDIE O EROTICKY ZÁVISLÝCH MUŽÍCH-PÁNSKÝ KLUB: STŘEDA 9. 2. 2022, BESKYDSKÉ DIVADLO, NOVÝ JIČÍN, 19:00 HODIN.

 

KTK zavedla funkci LCN – logické seřazení kanálů. LCN je funkce, která přiřadí jednotlivým programům pokaždé stejné číslo předvolby na Vašem dálkovém ovladači. I když televizor přeladíte, nebo KTK přidá nový televizní program, pořadí programů, na které jste byli zvyklí, se nezmění. Přehledný seznam pozic televizních kanálů najdete na webu KTK nebo jej obdržíte vytištěný na našem kontaktním místě. Funkce LCN je součástí většiny novějších televizorů, u některých typů televizorů je možné ji povolit nebo zakázat. Když máte funkci LCN u vaší televize povolenou, pořadí kanálů se aktualizuje automaticky. Pokud funkci LCN zakážete, stanice jsou seřazeny obvykle abecedně. Informaci o dostupnosti funkce LCN najdete také v uživatelské příručce vaší televize.

 

V únoru mohou všichni zákazníci KTKdigi, bez ohledu na svůj balíček, přepnout televizor na dočasně odkódovaný program. Únor zpříjemní tématický program – National Geografic Wild. Nat Geo Wild na únor nabízí tradiční speciál – Měsíc velkých koček. Každoroční projekt nabídne zbrusu nové premiéry i oblíbené archivní pořady. Měsíc velkých koček je oslavou divokých kočkovitých šelem žijících ve volné přírodě. S každým dalším rokem čelí velké kočky větším výzvám a riziku vyhynutí. Závazkem National Geographic Society je zvyšovat povědomí o nepříznivé situaci šelem, spolupracuje s předními odborníky, financuje výzkumné iniciativy a podporuje účinné ochranářské úsilí na celé planetě.

 

Mechanik elektrotechnik, to je název nového oboru, který vznikl na Střední škole technické a dopravní v Ostravě-Vítkovicích. Obor je zaměřený na drážní techniku a je zaměřený na žáky, kteří chtějí v budoucnu pracovat v Dopravním podniku Ostrava (DPO). Kromě nového oboru Střední školy technické a dopravní Ostrava rozšířily svou nabídku také další dvě střední školy zřizované Moravskoslezským krajem. Od září 2022 se na opavské Masarykově střední škole zemědělské otevře obor Chemik. Střední škola služeb a podnikání v Ostravě-Porubě pak nově nabízí obor Rekondiční a sportovní masér.

 

Po kovidové pauze se pro nadějné pěvecké talenty otevírá možnost, jak se prosadit na hudební scéně. Dům dětí a mládeže pořádá ve spolupráci s MÚ, KTK, KDK a ZŠ Kopřivnice – 27. ročník soutěžní přehlídky dětských a mladých zpěváků populární a lidové písně.

Letos se koná již 27. ročník soutěžní přehlídky dětských a mladých zpěváků populární a lidové písně, který zaznamenal v průběhu své historie několik názvů. Více než 10 let nese název Koprstar. Přehlídka je určena dětem a to žákům mateřských a základních škol. Soutěžící mají možnost zazpívat před publikem a odbornou porotou, která jejich vystoupení zhodnotí, popřípadě doporučí další možnosti. Soutěž má tři kola a po castingových kolech na základních školách je poslední casting 10. března přímo v domě dětí a mládeže. Z nich vzejdou účastníci Semifinále, kteří se před porotou a diváky představí 16. března v kulturním domě, z těchto účastníků porota vybere desítku finalistů, kteří absolvují poslední klání 29. března – na akci bude udělena cena diváků a titul koprstar udělí tradičně diváci v SMS hlasování plánované první týden v dubnu. Vyhlášení výsledků proběhne 12. dubna na jarním koncertě sborů a kapel kopřivnických škol.

 

V pátek 28.1. 2022 proběhlo na zimním stadionu druhé kolo celostátní svazové náborové akce „Týden hokeje“- série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Pro děti byl připraven zábavný program na ledě i v tělocvičně. Rodiče získali informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu. I přes covidové nástrahy se hokejovému klubu podařilo tuto akci realizovat. Příjemným zpestřením páteční akce byla účast zástupců ČSLH společně s hokejovým maskotem PUKEM a speciálním hostem Davidem Moravcem. Bývalý český hokejový útočník a trenér jako člen zlaté české generace má dva tituly mistra světa a v roce 1998 v Naganu se stal olympijským vítězem. K radosti trenérů a celého organizačního týmu dorazilo na zimní stadion 19 nových hokejových adeptů. Všechny děti měly jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké to je být hokejistou, ať už měly první krůčky na ledě za sebou, nebo na něm stály poprvé. Maskot PUK se společně s domácím maskotem Olafem skvěle doplňovali a dětem dopřáli skvělý zážitek. Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej konala v celé České republice již poosmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice