8. 5. 2013

 

Ve čtvrtek 16. května 2013 bude Městský úřad v Kopřivnici uzavřen. Důvodem je plánovaná celodenní odstávka vody.

 

 

Některé informace v médiích ohledně parkování ve Štramberku jsou zavádějící, uvádí aktuální tisková zpráva, a obyčejný návštěvník – turista  Štramberka se v „tom“ není schopen vyznat. V režimu parkování se změnila pouze jediná věc a to parkování přímo na náměstí a na ulici Zauličí. Zde jsou místa na parkování vyhrazena jen pro občany a podnikatele Štramberka, kteří mají zakoupenou parkovací kartu. Ostatní štramberská parkoviště na Horečce, u základní školy a u očního jsou klasicky v provozu jako každé jiné roky. Celý den parkování na vyhrazených parkovištích stojí jen 50,- Kč. Dále je od května o víkendech v provozu vláček Štramberáček.

 

 

Svoz sběrných nádob na komunální odpad připadající na den 8. května proběhne ve čtvrtek 9. května.

Velkoobjemové vany na objemný odpad z domácností budou přistaveny dle harmonogramu vždy od 15:00 – 18:00 hodin. 9. května na ulici Francouzské a 13. května na ulici Sokolovské.

Velkoobjemové vany na biologický odpad budou přistaveny od 10. – 13. května ve Vlčovicích naproti domu s č.p. 88, na zastávce ČSAD, u kostela, u č.p. 54. V Mniší u zastávky ČSAD, u KD, na horním konci, u č.p. 174, 109 a 159.

 

 

SmVaK Ostrava, a.s. vám oznamuje, že budou probíhat odstávky vody – dne 10. května od 8:00 – 14:00 hodin v části obce Lubina, dne 16. května od 8:00 – 15:00 hodin na ulici Obránců míru, Štefánikově, Dukelské, Sokolovské, Hanse Ledvinky a Kpt. Jaroše. Dne 22. května od 9:00 – 14:00 hodin nepoteče voda na ulici 1. května, Dělnické, Na Luhách, Mírové a v místě vyvěšení letáků. Od 2. – 31. května budou v Kopřivnici pracovníci společnosti Ovod provádět pravidelné opisy vodoměrů.

 

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že dne 14. května od 7:30 – 14:30 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulic: Havlíčkova, Hřbitovní, Husova, Janáčkova, Jiráskova, Komenského, Pabla Nerudy, Palackého, Pod Stadiónem a Tyršova. Dne 22. května od 7:30 – 15:00 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie pro obec Lubina – trafostanice FAVEA, Haškovec a 24.května od 7:20 – 12:20 hodin v obci Lubina – Drnholec, dne 27. května od 7:20 – 10:00 hodin na ulici Duhové a Záhumení.

 

 

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové značení budou odtažena.

9. května na ulici Ke Koryčce, Pionýrské, Pod Bílou horou, Školní, Sadové a 10. května část ulice Ke Koryčce, Pionýrské, Pod Bílou horou, Školní a K. Čapka, 11. května na ulici Javorové, K. Čapka, Sluneční a K Očnímu.

 

 

Město Kopřivnice zve všechny milovníky přírody a pěší turistiky na procházku „Po stopách Lašské naučné stezky“. Nenechejte si ujít příjemný výlet s průvodcem a povídáním o turisticky zajímavých místech v okolí Kopřivnice. Sraz účastníků bude v sobotu 11. května v 9:30 hodin na parkovišti u letního koupaliště.

 

 

ŠTRAMBERK- – 8. května v 18 hodin Rocker a dvě staré dámy – konverzační komedie od Jany Pacnerové v podání divadelního spolku Kotouč Štramberk (Kulturní dům)

 

 

Oslava pro maminky – 9. 5. 2013, Katolický dům v Kopřivnici v 19:00. Koncert slavných světových muzikálů v podání Lydie Havlákové (mezzosoprán), Vladimíra Jelena (basbaryton) a Roberta Fuchse (klavír).

 

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA  – 9. května ve 14.30 hodin Uletěly vám včely? – včelařské dopoledne a setkání s Oldřichem Němcem, členem Českého svazu včelařů.

  

 

KULTURNÍ DŮM: 10. května v 19 hodin May Day – koncerty kapel Hi Martin, Stop the Time, Unstable, Slepí křováci, Evolution Dejavu, Sunshine.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice