8. 6. 2016

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulic Na Vápenkách, Horečkova a Janáčkova dne 10. června od 7:30 – 11:00 hodin.

 

Ve čtvrtek 9. 6. 2016 dojde k výluce na České dráze, na trati 325, v úseku Studénka – Příbor, v době od 6:35 do 18:35. Po dobu výluky budou vlaky na tomto úseku nahrazeny autobusovou dopravou.

 

Město Kopřivnice aktuálně nabízí nájem bytu o velikosti 1+2 na ulici Alšova. Byt je určen zájemcům z řad nájemců bytů v majetku města a to páru mající v péči alespoň jedno nezletilé dítě nebo osamocenému rodiči s minimálně dvěma nezletilými dětmi. Vyplněná přihláška se odevzdává v neprůhledné a zapečetěné obálce nejpozději do 13. června do 16 hodin na radnici, na oddělení bytové správy.

 

V pátek 10. června 2016 se v Kopřivnici v centru města na pěší zóně, v době od 9 do 16 hodin, uskuteční již druhý letošní farmářský trh.

 

Na pátek 10. 6. připadne Noc Kostelů, kterou si připomeneme otevřením kostelů pro veřejnost v Kopřivnici i v okolí.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulic Na Vápenkách, Horečkova a Janáčkova dne 10. června od 7:30 – 11:00 hodin.

 

I do kulturního domu přinesly přívalové deště problémy. Voda natekla do knihovny přímo do úložných prostor a regálů s knihami. Rekonstrukce, která proběhla vloni o prázdninách, kdy se měnily regály a koberec, tak přišla vniveč. Nyní se v knihovně uklízí a je až do odvolání uzavřena, v provozu je čítárna a tam je možné vracet knihy.

 

Kopřivnické dny techniky o víkendu navštívilo téměř 23 tisíc osob, nejvíce jich bylo na polygonu v sobotu.

 

Do 30. června nabízí KTK slevy v rámci „Akční nabídka KTK – Léto 2016“.

 

Prostor u ubytovny Včelín hlídají mobilní kamery v online režimu.

 

Radnice v minulém roce zaplatila za odstranění černých skládek 84 643 Kč.

 

V průběhu tohoto měsíce proběhne sčítání cyklistické dopravy na vybraných 23 místech pro potřeby cyklogenerelu. Nejčastěji půjde o křižovatky, aby bylo možné zjistit, jaký směr cyklisté nejvíce používají. Počítat se bude jak na cyklostezkách podél Kopřivničky, v Lubině, Mniší, Vlčovicích a na Panské, tak i na některých silnicích či místních komunikacích, například na ulici Husově, Štramberské, Štefánikově, Pod Bílou horou atd. Sčítání proběhne během jednoho vybraného odpoledne od úterý do čtvrtku v době od 13 do 17 hodin, navíc musí být pěkné počasí s minimální teplotou 20 °C.

 

Schválena je restrukturalizace druhé hokejové ligy, místo dvou skupin se bude hrát ve třech. Více se dozvíte v besedě s Jaroslavem Hrubým, z HC Kopřivnice, v premiéře od 10. 6. 2016.

 

Jakub Chlebek vyhrál v Ostravě v územním kole Zlaté udice (dorost) a pojede reprezentovat Severní Moravu na národní kolo ZU.

 

V pátek 10. června 2016 se v Kopřivnici v centru města na pěší zóně, v době od 9 do 16 hodin, uskuteční již druhý letošní farmářský trh. Návštěvníci si mohou nakoupit ovoce, zeleninu, chléb, pečivo a koláče, maso a uzeniny, sýry a mléčné výrobky, čaje, koření, výrobky z medu, bylinnou kosmetiku, řemeslné a rukodělné výrobky. Doprovodný program potěší především děti. Firma ZOOCHOV z Kružberka přiveze husy, ovce a kozy, které si mohou děti nakrmit a také se povozit na oslících.

 

KARNEVAL aneb v Kopřivnici jako v Riu v pátek 10. 6. 2016, v centru města. Zábavné= odpoledne s ukázkami tance tanečních uskupení bez rozdílu věku, jenž mají zájem o prezentaci. Od 15.00. Vstupné dobrovolné – bude předáno malé tanečnici na vozíčku Karolínce Dejové.

 

Lašské hry se letos uskuteční v našem městě v sobotu 18. června a kromě bohatého kulturního programu a zábavy pro celou rodinu je navíc připravena doprovodná soutěž o 3x 1000 Kč. Stačí se vyfotit na 4 uvedených místech Lašské brány a své fotky poslat na uvedený email do 17. června. Podmínkou získání ceny je osobní účast na hrách, na kterých proběhne po poslední disciplíně okolo půl šesté večer losování tří výherců. Více informací najdete na webu lašské brány.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice