9. 11. 2015

 

Začíná nábor do Hockey club Kopřivnice do hokejové přípravky pro děti ve věku 5-9 let. Tréninky se konají v sobotu a v neděli od 7:30 hodin, ve středu od 17:30 hodin. Děti mají možnost zapůjčení výstroje.

 

 

Ktk upozorňujena programové změny.  Nabídka stanic byla rozšířena  o program ID Xtra Europe, který je zařazen v rozšířené nabídce a současně je k dispozici i v tzv. klikací nabídce Thematik HD.Stanice svým divákům přináší napětí a dramata obyčejných lidí, kteří se „vydali nesprávnou cestou“. Klíčové pořady vysílané v premiéře měly být v češtině, tedy nadabované, starší programy budou v angličtině s titulky. Nový televizní kanál nabídne například seriál Dům hrůzy: únos, který zkoumá nejznámější případy únosů z celého světa či hodinový pořad Bulvár moderovaný Jerry Springerem, který nahlíží pod pokličku neuvěřitelných příběhů.

 

 

 

Dalším programem, který rozšíří dosavadní nabídku KTK je Prima Max, který oficiálně odstartuje 20. Listopadu ve 20 hodin 11 minut. ÚVODNÍ Filmovou lahůdkou bude snímek Vlk z Wall Street z roku 2013, kde v hlavní roli exceluje populární herec Leonardo DiCaprio. Na první den vysílání má Prima Max naplánován snímek Hodný, zlý a ošklivý z roku 1966, animovaný seriál Friends, Toy Story: Příběh hraček a Hledá se Nemo. Mezi dalšími známými filmovými tituly se objeví i Total Recall (nová verze), Wasabi, Žhavé výstřely, Dvojčata, Duch a Temný Anděl. Do konce roku pak Prima plánuje spustit i další kanál, komediální Primu Comedy Central.

 

 

Tematický kanál Slovak Sport.TV2 ukončil vysílání v Regionální síti 8, odkud jej přebírala také KTKdigi.

 

 

Soutěž Podzim s KTK 2015 začíná 9. listopadu. Klienti díky ní mohou získat zajímavé akční balíčky. Kromě toho – všichni účastníci budou zařazeni do předvánočního slosování o hodnotné dárky. Nabídky jsou určené pro současné i budoucí zákazníky KTK. K dispozici jsou 4 balíčky, se kterými lze získat slevu na programovou nabídku nebo nákup techniky potřebné pro příjem digitálního vysílání. Každý zákazník si může vybrat balíček, který mu nejvíce vyhovuje. Pokud využijte některý z nich, budete zařazeni do slosování o 10 ks dubových soudků, které věnovala televizní stanice AMC. Akční nabídka je platná od 9. listopadu do 16. prosince 2015, slosování cen v celkové hodnotě téměř 30 000Kč proběhne 17. prosince 2015. Výherci budou kontaktováni.

 

 

Na den přesně po třech letech bylo znovu otevřeno dialyzační středisko v Kopřivnici. Za jeho uzavřením byl boj zdravotních pojišťoven o dialýzu.  Tento souboj pro Kopřivnici vyšel dobře – smlouvy jsou podepsány a 9. listopadu na dialyzační lůžka ulehnou první pacienti. Středisko má 8 míst a je vybaveno polohovacími křesly i 2 nastavitelnými lůžky. Dialyzační technika byla doplněna 3 novými přístroji. Do střediska se vrací i původní personál, záměrem je podpořit v Kopřivnici rodinný typ dialýzy, aby se zde klienti cítili dobře.  Nadále firma pracuje na uzavírání dalších smluv se zdravotními pojišťovnami.

 

 

Město Kopřivnice vyzývá zájemce k podání přihlášky na nájem obecního bytu za podmínky přistoupení k dluhu. Charakteristika bytové jednotky: Štramberská 1132, 1 pokoj, kuchyň, předsíň, koupelna, WC, sklep. Vyplněnou přihlášku odevzdejte v neprůhledné a zapečetěné obálce s uvedením adresy předmětného bytu, o který máte zájem, nejpozději do 25.11.2015 do 16:00 hodin na: Městský úřad Kopřivnice, odbor majetku města, oddělení bytové správy, Štefánikova 1163, 8. poschodí, dveře č. 867 nebo 868.

 

 

Po půl roce se opět koná blešák Pošli to dál! Stane se v sobotu 28. listopadu v Katolickém domě v Kopřivnici. Máte-li zájem o prodej, pošlete přihlášku na adresu poslitodal.blesitrh@centrum.cz, vy ostatní si do kalendářů zapište čas od 8:00 do 16:00 hod. a přijďte nakupovat, zahrát do klobouku, občerstvit se na bar Mandala nebo i rovnou poobědvat jídlo z jejich restaurantu.

 

 

Den válečných veteránů. Ve středu 11. listopadu uplyne 97 let od ukončení 1. světové války. Jako vzpomínku na oběti tohoto i ostatních válečných konfliktů oslaví mnoho zemí na celém světě takzvaný Den válečných veteránů. Přijďte také Vy uctít památku padlých i žijících hrdinů, kteří riskovali své životy ve válkách, aby bojovali za svobodu, pravdu a demokracii. Pietní setkání u pomníku padlých před budovou bývalé ZŠ Náměstí se uskuteční v e středu 11. 11. v 11 hodin a všichni jste na něj srdečně zváni.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice