9. 11. 2016

 

Chcete být Formuli 1 na dosah? Soutěžte o zájezd do studia F1 v Budapešti a sledujte poslední závod sezóny v Abú Dhabi přímo s komentátory a celým štábem Sport1 a Sport2, zjistěte, jak se tvoří televizní studio a buďte jeho součástí. Tipněte si nejrychlejší kolo závodu Velké Ceny Brazílie a vyhrajte zájezd do studia v Budapešti v neděli 27. listopadu. Čeká vás prohlídka studia Formule 1 a jeho zákulisí, sledování dopoledních závodů GP2 a GP3 na velkoplošné obrazovce a unikátní setkání s moderátory Tomášem Richtrem, Števo Eiselem, Josefem Králem a Janem Charouzem. Soutěže se může zúčastnit každý divák a to na adrese https://www.formule1-sport1tv.cz .Tipování času je možné do 12. 11. 2017 a 16. 11. budou vyhlášeni výherci.

 

Loutkové divadlo Kavárna Vila zve na přednášku Ondřeje Šálka, 10. 11. v 17 hodin, o staré Kopřivnici. Hlavní téma bude historie Bonischovy vily.

 

Kopřivnice získala svítícího Zátopka z olympiády z Ria. Neonovou postavu Emila Zátopka, která zdobila český olympijský dům v Riu, si již brzy budou moci prohlédnout obyvatelé a návštěvníci Kopřivnice. Radnice v současné době hledá pro siluetu slavného kopřivnického rodáka vhodné umístění. Neonovou postavu běžícího Zátopka, která měří cca čtyři metry a do města automobilů by měla dorazit během příštího týdne, získala Kopřivnice od olympijského výboru. „Když hledal Český olympijský výbor využití pro zmíněnou siluetu z Ria, napadlo jeho členy rodiště Emila Zátopka. Sportovní ředitel výboru Martin Doktor nás vzápětí s touto nabídkou kontaktoval a my jsme ji s velkou radostí přijali,“ okomentoval skutečnost, jak se svítící Zátopek z olympijského domu v Brazílii dostal do Kopřivnice, starosta města Miroslav Kopečný.

 

ZUŠ Zdeňka Buriana zve všechny příznivce výtvarného umění na přednášku HIERONYMUS BOSCH – CESTA DO NEBE A PEKLA, konanou u příležitosti pětistého výročí od úmrtí nejtajuplnějšího malíře všech dob. Poodhalení tajemství díla holandského mistra Hieronyma s obrazovým doprovodem se uskuteční v koncertním sále ZUŠ v pátek 25. listopadu v 17:00. Lektor: Zdeněk Babinec. Vstup zdarma.

 

V letošním roce se 26. listopadu koná již 50. ročník Taneční soutěže Tatra. Jedná se o jednu z nejtradičnějších a nejprestižnějších akcí pořádaných našim městem. Akce je vysoce ceněna laickou i odbornou veřejností, o čemž svědčí účast profesionálního zástupců tanečního sportu a návštěvnost nejen kopřivnických diváků. Rada města rozhodla o příspěvku na zajištění jubilejního ročníku ve výši sto tisíc korun.

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici České dne 14. listopadu od 8:00 – 12:00 hodin. Více informací získáte na tel. čísle 800 292 300 nebo na www.smvak.cz v sekci: Přerušení dodávky vody – plánované odstávky.

 

Radnice informuje občany, že ve dnech 11. až 12. listopadu dojde k uzavření kopřivnické pobočky České pošty.

 

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice