7. 11. 2016

 

Soutěž Podzim v KTK pro ty , kteří uvažují o připojení k vysokorychlostnímu internetu, rozšíření nabídky programů, potřebují modul pro dekódování programů nebo chtějí chytrou televizi FixPro: teď je ten nejvhodnější okamžik, abyste si vybrali slevy v rámci akční nabídky Podzim v KTK. Akce začala 3. listopadu a trvá do 15. prosince. Nabídky jsou určené pro současné i nové zákazníky a naši klienti mohou získat zajímavé slevy. Kromě toho, všichni účastníci budou zařazeni do slosování o hodnotné dárky. Každý zákazník si může vybrat balíček programů, který mu nejvíce vyhovuje, Připojení k internetu prostřednictvím optické nebo kabelové přípojky, se slevou až 50 % na měsíčních poplatcích. Podzim s KTK nabízí i zvýhodněnou nabídku dekódovacích modulů a karet pro příjem KTKdigi a možnost využití aplikace Fixpro TV. Podrobné informace získáte na www.ktk.cz nebo na kontaktním místě.

 

PRODUKTOVÉ SLEVY KTK

 

 • PROGRAMOVÉ BALÍČKY

Vyberte si programovou nabídku, která Vám vyhovuje.

Zajímavé slevy až 70 %.

Některé programy do konce roku zdarma.

 

 • PŘIPOJENÍ K INTERNETU

Akční nabídka optické nebo kabelové přípojky.

Sleva 50 % na měsíčních poplatcích po dobu 6 měsíců.

 

 • DIGITÁLNÍ PŘÍJEM

Zvýhodněná nabídka dekódovacích modulů a karet pro příjem KTKdigi.

Jednorázová sleva až 50 % při nákupu

a balíček Basic HD na 6 měsíců zdarma.

 

 • FIXPROTV

Chytrá televize do Vašeho počítače, mobilu, tabletu

Do konce roku 2016 zdarma a v roce 2017 sleva 50 % na měsíčních poplatcích.

 

V rámci plánování sociálních služeb se v pondělí 31. října uskutečnilo další veřejné jednání, tentokrát pracovní skupiny osob se zdravotním postižením. Na začátku setkání si Jareček převzal od starosty města šek ve výši deset a půl tisíce korun. Sběr plastových vršků iniciovala komise projektu zdravé město a místní agendy 21 v roce 2013. Od té doby proběhly již 4 sbírky, které pomohly nejprve Karolínce, poté Tomáškovi a Adélce a nyní Jarečkovi. Poslední sbírka byla ukončena ke konci srpna letošního roku. Bylo nashromážděno 1.171 kg vršků, za které radnice obdržela částku 8.240 Kč. Radní k tomuto výtěžku přidali 2.200 korun a Jareček tak převzal na setkání od starosty šek ve výši 10.500 Kč na zakoupení poukazů na 15 hodin rehabilitace formou tvz. Bobathyovy metody.

 

Vyhlášení výsledků soutěží TOOP. Celoroční projekt pro kopřivnické deváťáky nazvaný TOOP, tedy trestní odpovědnost a občanský průkaz, byl ukončen v kulturním domě zábavně vědomostní soutěží. Poslední říjnový den se nejvíce mezi šesticí základních škol dařilo týmu ze ŽS sv. Zdislavy, druhá skončila Alšovka a třetí místo obsadilo družstvo ze ZŠ dr. Milady Horákové.

 

 • Výtvarná soutěž- plošná díla
 1. místo a cena FACEBOOKU – Mariana Polášková a Jan Toman ZŠ Alšova
 2. místo – Veronika Maléřová a Kristýna Špačková ZŠ Alšova

 

 • Výtvarná soutěž- prostorová díla
 1. místo – Základní škola Floriána Bayera

 

 • Multimediální soutěž – kategorie komiks
 1. místo – Tomáš Matula a Hynek Špačinský, ZŠ Alšova,

 

 • Multimediální soutěž – kategorie komiks
 1. místo – Petr Milich, ZŠ Alšova

 

 • Literární soutěž
 1. místo – Josef Adamec a Dominik Hruška, ZŠ a MŠ Kopřivnice 17. listopadu

 

Bonischova vila – tedy bývalé loutkové divadlo prošlo kompletní rekonstrukcí. Manželé Machů, kteří vilu před 2 roky koupili, se pokusili vile vrátit původní vzhled. To se jim z velké části povedlo. Ze sálu, kam chodily děti na loutkové divadlo je nyní kavárna. Slavnostní otevření proběhlo v pondělí 31. října, v úterý 1. listopadu se tu konal první literární večer s Michalem Vieweghem, který představil svou novou knihu Melouch.

 

V Rally Dakar 2017 pojede za Tatra Buggyra Racing tým skvělá sestava: Martin Kolomý a Aleš Loprais. Oba jezdci mají nejvyšší ambice a k jejich umístění v elitní desítce mají dopomoci závodní speciály Tatra Phoenix. Spouštěcím mechanismem k Lopraisově angažmá bylo definitivní odřeknutí účasti v závodu ze strany Davida Vršeckého- ten se Dakaru 2017 kvůli zdravotním komplikacím zúčastní v roli vedoucího technické sekce. Nesnadný úkol najít druhého jezdce řešil Jan Kalivoda, v hledáčku bylo několik pilotů. Nakonec zaúřadovala svým způsobem náhoda v podobě účasti Aleše Lopraise na jedné z testovacích akcí na polygonu v Kopřivnici. Poté následovala série testování pro finální úpravy nastavení tlumičů a stabilizace pro Alešův styl jízdy. Martin Kolomý spolupráci s Alešem Lopraisem považuje za povedený krok. Aleš Loprais nyní pokračuje sérii testování před následujícím Dakarem.

 

Mandala připravuje na pondělí 7. listopadu v 17:30 přednášku Válka na Ukrajině a Chuť pomáhat.

 

DDM připravuje na 8. listopad přehlídku lidové písně pro děti Kopretina od 16 hod.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice