ROZHLAS 1. 9. 2021

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody v části ulice Štramberské 9. září od 8 – 14 hodin. Více informací na www.smvak.cz  nebo na tel. čísle 800 292 300.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice České, K Očnímu, K Pasekám, Obránců míru dne 7. září od 7:30 – 17:30 hodin. Více informací naleznete na www.cezdistribuce.cz nebo na telefonním čísle 800 850 860.

 

V sobotu 4. září zamíří do Kopřivnice tradiční Tatra Veterán Rallye Beskydy. Asi 140 historických tatrovek si zájemci budou moci prohlédnout v okolí Muzea nákladních automobilů Tatra. První vozy budou přijíždět kolem 12. hodiny po ulici Čs. armády, Záhumenní a Husově. Osobní automobily zůstanou stát na ploše před muzeem, nákladní zaparkují na nedalekém parkovišti společnosti Tatra Trucks. Odjezd veteránů bude probíhat postupně, poslední vozy by měly Kopřivnici opustit kolem 17. hodiny.

 

Upozorňujeme rezidenty a abonenty z ulice Sokolovské, Dukelské a Kpt. Nálepky, že
od 1. září jsou platné jen nově vydané parkovací karty, které vyřídíte s občanským a technickým průkazem na Informacích městského úřadu. Více podrobností najdete na webu města v sekci Parkovací karty. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice