Rozhlas 10. 4. 2019

Upozorňujeme občany, že od 3. dubna do 29. listopadu 2019 začíná svoz biologicky rozložitelných odpadů od rodinných domů. V Kopřivnici bude prováděn odvoz vždy ve středu v lichý týden, v místní části Lubina, na ulici Na Luhách, Mírové, Dělnické a ulici 1. května bude svoz prováděn ve středu v sudý týden, v místní části Vlčovice a Mniší + kontejnery 770 litrů vždy v pátek v sudý týden.

Oznamujeme občanům, že probíhá celoplošná deratizace v Kopřivnici i jejich místních částech v termínu od 8. dubna do 3. května. Město Kopřivnice tímto vyzývá všechny vlastníky nemovitostí, správce a nájemce všech objektů na území města, aby provedli deratizace ve svých objektech pokud možno ve stejných termínech tak, aby celoplošná deratizace byla co nejúčinnější. Deratizaci provádí firma DDesinDer, s.r.o. z Oder, tel.č. 603 494 489.
Upozorňujeme všechny občany, aby v této době zamezili volnému pobíhání domácích zvířat bez dohledu chovatele.

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 se uskuteční zápisy do kopřivnických základních škol. Pro zápisy v kopřivnických školách, kromě ZŠ sv. Zdislavy, je vyhrazen čas od 13 do 18 hodin, v místních částech Mniší a Lubina od 14 do 17 hodin.

Město Kopřivnice zve širokou veřejnost na benefiční koncert, jehož hlavní hvězdou bude skupina Abba Stars Revival. Benefiční koncert na podporu Základní a Mateřské školy Motýlek se uskuteční v pátek 12. dubna od 19 hodin ve velkém sále kulturního domu. Všichni jste srdečně zváni!

Autoklub plochá dráha Kopřivnice mění datum závodu z důvodů špatného počasí a zve všechny příznivce motoristického sportu na letní stadion v Kopřivnici, kde proběhne v pátek 19. dubna od 14:00 hodin první letošní závod 1. ligy družstev za účasti kopřivnického týmu, který se vrací po 21 letech do ligových soutěží.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice