ROZHLAS 10. 5. 2023

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Haškova, Hřbitovní, Pabla Nerudy a Štramberské 24. května od 7:30 – 15:30 hodin.

 

Příští týden začne v centru města dláždění zpevněných ploch v dolní části Tatrovanky a úpravy centrální travnaté plochy. Z toho důvodu dojde od středy 10. května k dlouhodobějšímu uzavření přístupového chodníku z hlavního koridoru směrem ke zverimexu. Přístup k provozovnám v dolní části Tatrovanky bude pouze ze strany od ulice Lidické (od zelného trhu). Omezení je plánováno až do 30. června. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

V pátek 12. května se v sadu E. Beneše uskuteční první farmářský trh letošního roku. Od 9 do 16 hodin zde bude možné zakoupit obvyklý sortiment čerstvých surovin a potravin. Nabídka bude tradičně rozšířena také o sadbu a sazenice.

 

Zveme Vás na akce, které město a jeho partneři připravili u příležitosti kampaně Týden pro rodinu. V pátek 12. května od 14 hodin se uskuteční Šťastný pátek v Centru Pětka – půjde o odpoledne plné her, soutěží a tvoření. Chybět nebude skákací hrad a prezentace vybavení městské i státní policie.

 

V sobotu 13. května od 9 do 15 hodin budou mít rodiny s dětmi bezplatný vstup na inline bruslení na zimním stadionu. Další týden budou mít volný vstup také do Expozice Dany a Emila Zátopkových a na krytý bazén. Bližší informace o těchto i dalších akcích najdete na webu a sociálních sítích města, nebo na plakátovacích plochách. Vyberte si z bohaté nabídky a přijďte strávit příjemné chvilky s rodinou. Těšíme se na Vás!

 

Město Kopřivnice chystá další společný nákup energií formou elektronické aukce. Domácnosti i podnikatelé tak mohou ušetřit peníze za dodávky elektřiny a plynu. Kontaktní místo, kde se budou moci zájemci informovat či přihlásit, bude zřízeno od 15. do 31. května ve vestibulu kopřivnické radnice. Otevřeno bude každé pondělí a středu od 13 do 17 hodin. Přihlášení do akce je možné rovněž elektronicky. Bližší informace najdete na webu města.  

 

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena.

11.5. Ke Koryčce od křižovatky Pionýrská po areál garáží   Pod Bílou horou včetně, Pod Bílou horou mezi Školní a Ke Koryčce, dvůr domů č.p. 781 – 784

12.5. Zdenka Buriana, Pod Zahradami, Polní a areál garáží u OMW

15.5. Javorová, K. Čapka mezi ulicemi Ke Koryčce a Zd. Buriana a ulice Sluneční

16.5. Erbenova, I. Šustaly část k Lacinovi, B. Němcové

17.5. Dvořáková, I. Šustaly od Erbenové po Záhumenní, B. Němcové

18.5. K Očnímu, Paseky, Moravská

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice