ROZHLAS 12. 4. 2021

Severomoravské vodovody a kanalizace oznamují přerušení dodávky vody a to ve středu 14.dubna v době od 8:00 do 14:00 hodin na ulici Skupova č.p. 92 až 101,dále čísla 136 a 176. Další přerušení bude na ulici Hřbitovní č.p. 1354. Na obou místech bude umožněno předzásobení vodou. Aktuální informace o zahájení opravy poruchy a přerušení dodávky vody lze získat na webových stránkách www.smvak.cz v sekci Přerušení dodávky vody, podsekci Poruchy.

 

Firma Slumeko zahájila komplexní čištění místních komunikací a parkovišť, včetně přilehlých chodníků. Prosíme, respektujte dopravní značení v čištěných úsecích komunikací a přeparkujte své automobily. Vozidla, která budou čištění překážet, budou odtažena. Harmonogram jarního čištění místních komunikací najdete na webu města. Zítra, to je v úterý 13.dubna, proběhne čištění na ulici Štefánikova od Modrého salónu po ulici Nádražní, dále spojka u Tesca. Ve středu 14. dubna se bude čistit ulice Pod Morávií.

 

Upozorňujeme občany, že tento týden bude zahájena celoplošná ochranná deratizace v objektech, podzemních sítích a na pozemcích města. Nástrahy budou kladeny od 12. dubna do 14. května, v následujících týdnech budou následovat kontroly nástrah, jejich doplnění a sběr. Žádáme všechny vlastníky, správce a nájemce objektů na území města o součinnost na základě zákona o ochraně veřejného zdraví, tedy o provedení deratizace ve svých objektech – pokud možno ve stejných termínech, aby byla účinnost co nejvyšší. Dále upozorňujeme majitele domácích zvířat, aby zamezili jejich volnému pobíhání, a předešli tím možným komplikacím po požití nástrahy. Děkujeme za pochopení.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektřiny a to ve středu 14.dubna v době od 7:15 do 17:30 hodin na ulici Husova a v době od 8:00 do 18:30 hodin na ulici Boženy Němcové a na ulici Erbenova. Ve čtvrtek 15. dubna v době od 7:30 – 18.30 hodin pak bude dodávka elektrické energie přerušena na ulici Ke Koryčce a na ulici U Vodojemu. Bližší informace včetně adres dotčených míst naleznete na webových stránkách.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice