ROZHLAS 15. 11. 2023

V pátek 17. listopadu oslavíme Den boje za svobodu a demokracii. Program bude zahájen v 17 hodin u Základní školy dr. Milady Horákové. Po krátkém ohlédnutí za historickými událostmi a položení věnců k pamětní desce obětem komunismu vyjde od školy průvod se svíčkami a lampiony. Průvod vedený bubeníky se vydá přes centrum města k pomníku TGM, kde proběhne koncert AV swing&blues.

 

Kino Kopřivnice Vás zve na dvoudenní maraton Harryho Pottera, který se uskuteční ve čtvrtek 16. listopadu a v pátek 17. listopadu. Kromě všech filmů o mladém kouzelníkovi se můžete těšit na tematickou výzdobu. Vaše vlastní čarodějnické kostýmy a další rekvizity jsou vítány! Více informací najdete na webu Kulturního domu Kopřivnice. V neděli 19. listopadu od 10 hodin se v Kulturním domě Kopřivnice uskuteční jarmark lokálních tvůrců Zahrada. Své rukodělné výrobky na něm nabídne asi 50 prodejců, součástí bude i bohatý doprovodný program. Přijďte sobě nebo svým blízkým pořídit originální dárky pod stromeček!

 

S ohledem na vysoký výskyt závad v rozvodech veřejného osvětlení žádáme občany o součinnost při provedení ořezu větví stromů na svých soukromých pozemcích. Větve stromů, které zasahují do vzdušného kabelového rozvodu veřejného osvětlení, je nutno ořezat takovým způsobem, aby kolem kabelu vznikl volný prostor o poloměru 1 metr. V případě nejasností prosím kontaktujte správce veřejného osvětlení, SLUMEKO Kopřivnice na tel. 737 373 058.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice