ROZHLAS 16. 6. 2021

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody Na Drahách, Záhumenní ve středu 17. června od 8 – 14 hodin. Více informacích naleznete na www.smvak.cz nebo na telefonním čísle 800 292 300.

 

Zveme vás na zábavné Cykloodpoledne, které se bude konat zítra, tedy ve čtvrtek 17. června, na louce u koupaliště. Kromě oblíbených Cyklohrátek pro děti se můžete těšit na vyhodnocení kampaně Do práce na kole, povídání o udržitelné dopravě a podvečerní pohodu u ohně. Registrace účastníků Cyklohrátek bude probíhat od 16 hodin, první kategorie odstartuje o půl hodiny později. Těšíme se na vás!

 

Dále vás srdečně zveme na první živý koncert letošního roku, který připravuje Kulturní dům Kopřivnice u příležitosti Evropského svátku hudby. Koncert se uskuteční v pátek 18. června od 18 hodin v sadu E. Beneše. Těšit se můžete na vystoupení Orchestru NOTA z místní Základní umělecké školy Zdeňka Buriana a písničkáře Pavla Helana. Žádáme návštěvníky akcí, aby respektovali aktuální protiepidemická opatření a pokyny pořadatelů.

 

Dětský koutek Žirafka v přízemí kopřivnické radnice obnovil provoz. Rodiče, kteří si potřebují vyřídit své záležitosti na úřadě nebo jinde ve městě, mohou využít kvalifikovaného hlídání svých ratolestí v příjemném prostředí. Žirafka bude otevřena každé pondělí a středu od 8 do 11:30 a od 12:30 do 17 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice