ROZHLAS 16. 8. 2021

Upozorňujeme rezidenty a abonenty z ulice Sokolovské, Dukelské a Kpt. Nálepky, že 31. srpna končí přechodné období platnosti původních parkovacích karet a budou platné jen nově vydané parkovací karty. Nové karty vyřídíte s občanským a technickým průkazem na Informacích městského úřadu. Více podrobností najdete na webu města v sekci Parkovací karty. 

 

V pátek 20. srpna přijede do Kopřivnice mobilní očkovací tým Fakultní nemocnice Ostrava, který bude neregistrované zájemce očkovat proti onemocnění covid-19. Zdravotníci budou Kopřivničanům k dispozici od 14 do 20 hodin před budovou radnice. Očkování budou provádět jednodávkovou vakcínou Janssen, eventuálně dvoudávkovou vakcínou Pfizer v případě osob od 15 do 18 let. K očkování není nutná registrace, pouze je potřeba přinést občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.

 

Srdečně vás zveme na koncerty a další akce pořádané v rámci pouťového víkendu v sadu E. Beneše. V pátek 20. srpna se můžete těšit na předpouťový  večer, na kterém vystoupí slovenská zpěvačka Sima a revivalová kapela slavných ACDC, v sobotu bude následovat tradiční Bartolomějský večer s kapelami Valachcore, The People, Vepřové komety a Sunar Rock. V neděli si budete moci poslechnout Městský dechový orchestr a kapelu Poutníci, nebo se projet centrem Kopřivnice ve veteránech značky Tatra. Po oba víkendové dny bude probíhat také Starodávný jarmark s doprovodným kulturním programem. Bližší informace naleznete na webu Kulturního domu Kopřivnice. Těšíme se na vás!

 

V souvislosti s tradiční Bartolomějskou poutí dojde v Kopřivnici k dopravním omezením. Na větší části parkoviště u Alberta nebude možné parkovat z důvodu umístění kolotočů, a to až do středy 25. srpna. Na parkovišti u městského úřadu nebude možné parkovat o víkendu z důvodu stánkového prodeje a na parkovišti u KTK nebude možné parkovat v neděli z důvodu jízd ve veteránech. Lidé mohou využít záchytná parkoviště na ulicích Sportovní a Husově. Dále dojde o víkendu k uzavření ulice Štefánikovy, a to v úseku od křižovatky s ulicí Kpt. Jaroše po odbočku do areálu Tatry. Autobusy budou jezdit přes ulici Čs. armády, autobusová zastávka Kaufland nebude obsluhována. O všech omezeních informuje řidiče přechodné dopravní značení. Děkujeme za pochopení!

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice