ROZHLAS 16. 8. 2023

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici Horní dne 22. srpna od 8 – 14 hodin a na ulici Francouzské, Družební dne 24. srpna od 8 – 14 hodin.

 

Tento týden bude pokračovat pokládka dlažby v centru města – tentokrát v koridoru pro pěší pod Tatrovankou, tedy na spojnici mezi kavárnou a železářstvím. Průchod je uzavřen od úterý, a to zhruba týden. Děkujeme za pochopení.

 

Ve čtvrtek 17. srpna se bude konat další akce prázdninového projektu pro mladé Někdo ven? Tentokrát půjde o terénní cyklovyjížďku v okolí Kopřivnice. Sraz účastníků bude v 16 hodin v sadu E. Beneše. Po jízdě bude připraveno občerstvení a ukázky servisu či povinného vybavení. Těšíme se na Vás! 

 

Zveme Vás na námořnickou párty se slavnostním otevřením mola na Větřkovické přehradě. Akce se uskuteční ve čtvrtek 17. srpna od 11 hodin a těšit se můžete na soutěže, diskotéku, skákací hrad, projížďku na lodi a další lákadla nejen pro děti. Námořnické a pirátské kostýmy vítány!

 

Klub házené Kopřivnice Vás zve na mezinárodní turnaj a na Házenká řskou pou ť, která se bude konat v sobotu 19. srpna ve sportovní hale ZŠ Emila Zátopka. Od 14 hodin se m ůžete těšit na dovednostní soutěže, kolo štěstí, venkovní grilování a od 19 hodin také na Oldies party. Více informací najdete na webu m ěsta.

 

Z důvodu umístění lunaparku dojde ve dnech 21. až 30. srpna ke změně organizace dopravy na parkovišti u Alberta. Parkoviště se dočasně promění v jednosměrnou komunikaci s vjezdem z ulice Kpt. Jaroše a výjezdem v místě zásobování prodejny Albert. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na webu města.   

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice