ROZHLAS 16. 9. 2020

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie na ulici Štramberská 1089 – 1093 dne 6. října od 7:30 – 14:30 hodin.

V sobotu se v Kopřivnici uskuteční největší sportovní akce roku 18. ročník Běhu rodným krajem Emila Zátopka. Závod je věnován odkazu kopřivnického rodáka a čtyřnásobného olympijského vítěze.  Hlavní 22,3 km dlouhý závod do Rožnova pod Radhoštěm odstartuje za přítomnosti členů Českého olympijského klubu v 11 hodin od technického muzea. Cílem závodu je Dřevěné městečko Valašského muzea v přírodě. 

Součástí akce je Lidový běh, který startuje v 8.45 před Základní školou dr. Milady Horákové. Od  9 hodin tamtéž bude startovat podle jednotlivých kategorií 11. ročník Běhu dětí Kopřivnicí. Všechny trasy povedou na okruhu kolem technického muzea a kulturního domu.

Taneční centrum Relax pořádá za přispění Města Kopřivnice letní veselici s hudbou a tancem. Akce nazvaná Roztančíme park bude přehlídkou různých tanečních stylů vyu-čovaných v kopřivnickém Tanečním centru. K tanci a poslechu hrají CIZINCI a konat se bude v parku Edvarda Beneše v pátek 18. září od 18 hodin. Vstup zdarma.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice