ROZHLAS 17. 8. 2022

Srdečně Vás zveme na koncerty a další akce pořádané v rámci pouťového víkendu v sadu E. Beneše. V pátek 19. srpna se můžete těšit na Předpouťový večer a v sobotu 20. srpna bude následovat tradiční Bartolomějský večer s koncerty skupin mnoha žánrů. Hlavním hudebním hostem bude Miro Šmajda s kapelou Terrapie. V neděli 21. srpna si budete moci poslechnout Městský dechový orchestr a kapelu Lokálka, nebo se projet Kopřivnicí ve veteránech značky Tatra. Po oba víkendové dny bude probíhat také Starodávný jarmark s doprovodným kulturním programem. Bližší informace naleznete na webu Kulturního domu Kopřivnice. Těšíme se na vás!

 

V souvislosti s tradiční Bartolomějskou poutí dojde v Kopřivnici k dopravním omezením. Na vetší části parkoviště u Alberta nebude možné parkovat z důvodu umístění kolotočů, a to až do středy 24. srpna. Na parkovišti u městského úřadu nebude možné parkovat o víkendu z důvodu stánkového prodeje. Lidé mohou využít záchytná parkoviště na ulicích Sportovní a Husově. Dále dojde o víkendu k uzavření ulice Štefánikovy, a to v úseku od křižovatky s ulicí Kpt. Jaroše po odbočku do areálu Tatry. Autobusy budou jezdit přes ulici Čs. armády, autobusová zastávka Kaufland nebude obsluhována. O všech omezeních informuje řidiče přechodné dopravní značení. Děkujeme za pochopení!

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici Obránců míru 869/38c dne 1. září od 8 – 14 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice