ROZHLAS 19. 4. 2023

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie v části obce Lubina, Vlčovice, Drnholec a Větřkovice v pátek 21. dubna od 7:30 – 19:30 hodin. Další odstávka elektřiny proběhne na ulici České, K Očnímu, Paseky a Obránců míru v pondělí 24. dubna od 7:30 – 17:30 hodin a 25. dubna od 7:15 – 17:15 hodin.

 

V sobotu 22. dubna jste srdečně zváni na Pohádkový les. I letos budou připraveny dvě trasy rozdílné náročnosti, na kterých bude účastníky čekat několik pohádkových bytostí s připravenými úkoly. Startovat bude možné kdykoliv od 12:30 do 16 hodin u Kamenárky, přičemž delší trasa povede kolem rozhledny na Bílé hoře a Váňova kamene, kratší pouze nejbližším okolím. Kromě pochodu plného zkoušek se mohou příchozí děti těšit na drobné odměny a kdo si přinese špekáčky, bude si je moci u ohně opéct. 

 

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena.

Dne 21.4. Francouzská mezi Obránců míru a Družební + Česká od DPS po Francouzskou.

Dne 24.4. Kadláčkova + ½ parkoviště u KB + parkoviště házenkářské hřiště.

Dne 25.4. Francouzská od Družební po MŠ, Francouzská od MŠ po vjezd zásobování Koruna.

Dne 26.4. Francouzská od vjezdu zásobování Koruna po parkoviště ze City bloků + Osvoboditelů po přechod u Severky, Francouzská úsek u parkoviště z City bloků po bývalé řeznictví u Vítka

 

Vedení města Kopřivnice zve občany Mniší na tradiční diskuzní setkání, které se uskuteční dnes ve středu 19. dubna v 17 hodin v Kulturním domě v Mniší.

 

 Honební společnost Lubina zve na valnou hromadu, která se bude konat v pátek 21. dubna od 17 hodin na myslivecké chatě Zátiší.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice