ROZHLAS 20. 5. 2024

Ve čtvrtek 23. května se uskuteční outdoorové dopoledne pro seniory. Připraveny budou fyzicky nenáročné sportovní disciplíny, ale také aktivity, které procvičí paměť nebo postřeh. Akce odstartuje v 9 hodin ve Skautském centru Vanaivan.

 

V sobotu 25. května jste srdečně zváni na Pohádkový les. Připraveny budou dvě trasy rozdílné náročnosti, na kterých bude účastníky čekat několik pohádkových bytostí s úkoly. Startovat bude možné kdykoliv od 12:30 do 16 hodin u Kamenárky. Děti se mohou těšit také na ukázky sokolnictví, jízdu na oslících či úkoly Ekovýzvy. Kdo si přinese špekáčky, bude si je moci u ohně opéct. 

 

V sobotu 25. května zamíří do Kopřivnice Veteran Rallye Ostrava. Zhruba šedesát historických automobilů různých značek si zájemci budou moci prohlédnout mezi 13. a 16. hodinou v okolí Muzea nákladních automobilů Tatra.

 

V úterý 28. května od 17 hodin se uskuteční veřejné seznámení s návrhem smyslové zahrady za „hokejkou“. Chcete vidět, jak bude vítězný Koprojekt loňského roku vypadat? Přijďte na Setkání za hokejkou. Bližší informace najdete na webu města.

 

Ve středu 29. května od 16:30 hodin se uskuteční neformální setkání vedení města se všemi, kdo se chtějí starosty nebo místostarostů na cokoliv zeptat. Akce s názvem Zveme Vás na kafe! se uskuteční ve středu 29. května od 16:30 v Ringhofferově vile. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice