ROZHLAS 20. 6. 2022

Zveme všechny seniory na další akci v rámci cyklu Aktivní senior 2022, a sice turnaj v minigolfu Od jamky k jamce. Přijďte si ve čtvrtek 23. června zahrát a pobavit se. Čeká Vás příjemně strávené dopoledne, drobné odměny a občerstvení. Startujeme v 8:30 na hřišti minigolfu u koupaliště.

 

U příležitosti 100. výročí narození Emila Zátopka se v sobotu 25. června poběží v Kopřivnici závod oblíbeného běžeckého seriálu RunTour. Připraveny budou trasy o délce 5 a 10 kilometrů pro dospělé a 500 a 100 metrů pro děti. Premiéru bude mít také nová disciplina pro dvojice – tzv. koloběh. Přijďte si užít atmosféru velkého závodu, buď jako běžci, nebo jako fandící publikum. Více informací najdete na www.run-tour.cz.

 

Ve stejný den odpoledne, tedy v sobotu 25. června, jste srdečně zváni na hřiště v Lubině, kde se uskuteční oslava výročí 720 let první doložené zmínky o obci Větřkovice. Program začne ve 12 hodin mší v kostele sv. Václava, odkud ve 13 hodin vyjde slavnostní průvod a zamíří na fotbalové hřiště v Lubině, kde bude připraven bohatý program pro děti i dospělé. Příchozí se mohou těšit na křest knihy, koncerty, kolotoče, jarmark, soutěže pro děti a mnoho dalšího! Více informací najdete na webu Kulturního domu Kopřivnice nebo na plakátech ve městě.

 

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici Obránců míru č.p. 869 a 309 dne 1. července od 8 – 14 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice