ROZHLAS 22. 1. 2024

Odstávka elektrické energie proběhne v části ulic: Alšova, Bratří Vašků, Horní, Máchova, Štramberská a Záhumenní dne 26. ledna od 8:30 – 16:30 hodin.

Svoz bioodpadu proběhne ve středu 24. ledna v místní části Lubina v pátek 26. ledna pak v místní části Mniší a Vlčovice a taky z ulic Komenského, Havlíčkova, Jiráskova, Tyršova, Palackého, Pod Stadionem a Husova.

Ve čtvrtek 25. ledna bude z provozních důvodů uzavřen odbor stavebního řádu, územního plánování a památkové péče. Prosíme, abyste svou případnou návštěvu tohoto odboru naplánovali na jiný den. Děkujeme za pochopení.

Ve čtvrtek 25. ledna v 10 hodin se v Bowling centru Kopřivnice uskuteční Turnaj v bowlingu pro seniory. Vítáni jsou nejen ti, kteří hru znají, ale také úplní začátečníci. Akce se koná v rámci projektu Aktivní senior Kopřivnice. Startovné bude zdarma.

V sobotu 27. ledna se uskuteční Obecní ples. Návštěvníky čeká noc ve stylu Fantoma opery, která bude plná hudby, tance a mnoha doprovodných akcí. Hlavní hudební hvězdou bude Václav Noid Bárta. Vstupenky je možné zakoupit v Informačním centru Kopřivnice.  

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice