ROZHLAS 24. 10. 2022

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na těchto ulicích – Štefánikova a Dukelská dne 27. října od 8 – 15 hodin.

 

Z důvodu výměny plynovodu bude od úterý 25. října zhruba do konce listopadu uzavřena křižovatka ulic České, Francouzské a Kadláčkovy. Pro obyvatele ulice Kadláčkovy bude po dobu uzavření křižovatky zprůjezdněna cesta z ulice Čs. armády přes parkoviště u Komerční banky. O objízdných trasách bude řidiče informovat přechodné dopravní značení. Děkujeme za pochopení.

 

Z důvodu plánovaného přerušení dodávky vody bude ve čtvrtek 27. října uzavřen Městský úřad Kopřivnice, Úřad práce Kopřivnice i všechny firmy a organizace, které sídlí v budově radnice. Výjimkou bude Česká pošta, která zůstane v provozu. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Ve čtvrtek 27. října v 16 hodin se u pomníku TGM uskuteční tradiční vzpomínkové setkání u příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatného československého státu. Součástí bude vystoupení Pěveckého sdružení Kopřivnice. Přijďte uctít památku těch, kdo se zasloužili o ukončení první světové války a vznik samostatného Československa. Všichni jste srdečně zváni!

 

Svoz kompostejnerů od rodinných domů připadající na pátek 28. října  bude proveden již ve čtvrtek 27. 10.  – jedná se o ulice Na Pinkavce, Severní, Příborskou a Dolní. Prosíme, přistavte včas sběrné nádoby pro svozovou techniku. Děkujeme! Dále upozorňujeme, že sběrný dvůr, včetně re-use centra, bude dne 28. 10. uzavřen.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice