Rozhlas 24. 4. 2019

Upozorňujeme občany, že od 3. dubna do 29. listopadu 2019 začíná svoz biologicky rozložitelných odpadů od rodinných domů. V Kopřivnici bude prováděn odvoz vždy ve středu v lichý týden, v místní části Lubina, na ulici Na Luhách, Mírové, Dělnické a ulici 1. května bude svoz prováděn ve středu v sudý týden, v místní části Vlčovice a Mniší + kontejnery 770 litrů vždy v pátek v sudý týden.

Oznamujeme občanům, že probíhá celoplošná deratizace v Kopřivnici i jejich místních částech v termínu od 8. dubna do 3. května. Město Kopřivnice tímto vyzývá všechny vlastníky nemovitostí, správce a nájemce všech objektů na území města, aby provedli deratizace ve svých objektech pokud možno ve stejných termínech tak, aby celoplošná deratizace byla co nejúčinnější. Deratizaci provádí firma DDesinDer, s.r.o. z Oder, tel.č. 603 494 489. Upozorňujeme všechny občany, aby v této době zamezili volnému pobíhání domácích zvířat bez dohledu chovatele.

Svoz popelnic připadající na středu 1. května 2019 (tj. Mniší, Kadláčkova, Dolní, Příborská, Na Pinkavce, Dukelská, Ke Koryčce, Pod Bílou horu, Sluneční, Západní, Nádražní a Paseky) proběhne o den dříve – tzn. v úterý 30.4.2019! Svoz kompostejnerů připadající na svátek 1. května 2019 (Lubina, ul. Na Luhách, Mírova, Dělnická a 1. května) proběhne ve čtvrtek 2.5.2019. Prosíme občany, aby včas přistavili své nádoby pro svozovou techniku. Sběrný dvůr  bude ve svátky zavřený.

Město Kopřivnice zve širokou veřejnost na oslavu Dne Země, která se uskuteční v pátek 26. dubna. Po celý den bude v prostorách parku dr. Edvarda Beneše připraven bohatý program pro velké i malé návštěvníky zaměřený na ochranu životního prostředí. Součástí letošního Dne Země budou dvě vystoupení Smokemana, který při interaktivním workshopu poradí, jak správně topit. Všichni jste srdečně zváni!

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice