ROZHLAS 25.10. 2021

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici Kadláčkové  dne 26. října od 8 – 14 hodin.

Městská policie Kopřivnice Vás zve na de otevřených dveří. Pokud si chcete prohlédnout zázemí a vybavení našich strážníků, jste srdečně zváni ve středu 27. října. Dveře služebny v zadní části městského úřadu budou všem zájemcům otevřeny od 9 do 17 hodin.

Město Kopřivnice Vás zve na tradiční vzpomínkové setkání u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu. Setkání se uskuteční ve středu 27. října od 16 hodin u pomníku TGM, součástí bude vystoupení Pěveckého sdružení Kopřivnice. O hodinu později si události roku 1918 připomenou také občané Vlčovic, a to v 17 hodin u sochy TGM ve Vlčovicích.

Upozorňujeme občany, že svoz pytlů s plasty od rodinných domů připadající na státní svátek 28. října proběhne již o den dříve, tedy ve středu 27. října. Naopak svoz popelnic od těchto domů připadající na státní svátek 28. října proběhne až následující den, tedy v pátek 29. října.  Jedná se o ulice Na Luhách, Mírovou, Dělnickou a 1. května plus část Lubiny od Kopřivnice po řeku Lubinu.

Od pondělí 25. října platí povinnost mít nasazené respirátory ve všech vnitřních prostorách, tedy i na městském úřadu v Kopřivnici. Toto opatření se nevztahuje na děti, které dosud nezahájily povinnou školní docházku, dětem do 15 let bude i nadále stačit zdravotnická rouška. Další výjimky ze zákazu naleznete v mimořádném opatření vlády ČR zveřejněném například na webu města. Děkujeme Vám za dodržování opatření a vzájemnou ohleduplnost!

Katastrální úřad pro Moravskoslezský kraj, pracoviště Nový Jičín, informuje o dokončení obnovy katastrálního operátu novým mapováním ve Větřkovicích u Lubiny. Do obnoveného operátu bude možné nahlédnout v pondělky a středy 1., 3., 8. a 10. listopadu, vždy od 9 do 12 a od 13 do 17 hodin, bude v budově hasičské zbrojnice ve Větřkovicích. V úterky a čtvrtky 2., 4., 9., a 11. listopadu od 8 do 11:30 a od 12:30 do 14 hodin a v pátky 5. a 12. listopadu od 8 do 11:30 hodin bude tento operát vyložen k nahlédnutí na oddělení pozemků v 8. patře kopřivnické radnice. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice