ROZHLAS 25. 10. 2023

Odstávka pitné vody proběhne na ulici Pabla Nerudy ve čtvrtek 26. října od 8 – 14 hodin a v části ulice Janáčkova a Horečkova dne 1. listopadu od 8 – 14 hodin.

 

Přerušení dodávky elektrické energie proběhne v části obce Mniší dne 1. listopadu od 7 – 11 hodin a od 11 – 15 hodin.  Další odstávka proběhne v Mniší dne 6. listopadu od 8:15 – 12:15 hodin. Bližší informace najdete na www.cezdistribuce.cz

 

Ve čtvrtek 26. října od 17 hodin se ve Sport klubu restaurace U Bartoloměje uskuteční další Besedění V cíli – povídání s osobnostmi kopřivnického sportu. Tentokrát bude tématem gymnastika. O historii, současnosti, trénování i závodění přijdou povyprávět trenérky gymnastiky Dana a Denisa Rýparovy. Všichni jste srdečně zváni!

 

V pátek 27. října v 16 hodin se na Masarykově náměstí uskuteční tradiční vzpomínkové sekání u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu. Součástí akce bude vystoupení Pěveckého sdružení Kopřivnice. Všichni jste srdečně zváni.

 

Dále Vás zveme na otevření nového centra města, které se bude konat také v pátek 27. října od 17 hodin. Těšit se můžete na dva koncerty – v 17:00 vystoupí VOXEL, v 19:30 POKÁČ. Součástí bude také módní přehlídka, premiéra časosběrného dokumentu z průběhu revitalizace a samozřejmě nebudou chybět ani balonky. Těšíme se na Vás!

 

Spolek Vlčovjané Vás zve na Vlčovickou drakiádu, která se bude konat v sobotu 28. října od 13:30 na poli u kynologického cvičiště. Součástí budou jízdy na westernových koních, možnost opékání špekáčků a také soutěž o nejhezčí vyřezávanou dýni.

 

Dům dětí a mládeže Vás zve na oblíbenou akci Strašidla na Šostýně – jde o zábavně naučnou stezku, na které budete plnit úkoly strašidel a historických postav. Přijít můžete v sobotu 28. října, a to kdykoliv mezi 13:00 a 14:30. Začátek stezky je u Husovy lípy.  Na startu bude pro účastníky připravena laskomina a v cíli malá sladká odměna.

 

V úterý 31. října Vás srdečně zveme na komentovanou procházku za zelení v novém centru města. Zajímá vás, jaké druhy stromů, trvalek a cibulovin jsou v novém centru vysazeny? Chcete vědět více o první zelené střeše v majetku města? Přijďte se zeptat správce zeleně Jana Habra. Procházka s Habrem se bude konat od 15:30 hodin, sraz bude u Lašské brány. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice