ROZHLAS 26. 4. 2023

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka elektrické energie na ulici U vodojemu č.o. 3, 5, 6 dne 27. dubna a dne 29. dubna v Mniší č.p. 68, 70, 81, 94, 218. Další odstávka elektrické energie proběhne v části obce Lubina a Vlčovice dne 4. května od 7:45 – 19:45 hodin a na ulici 1. května, Dělnické, Mírové a v části obce Lubina dne 5. května od 7:15 – 19:15 hodin.

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena.

Dne 27.4. Osvoboditelů od Francouzské po přechod u Severky + 17. listopadu křižovatku u výměníku po Moravskou a po křižovatku s Družební, vč. parkoviště u kravína.

Dne 28.4. Severní od Nádražní po Francouzskou, Francouzská u garáží včetně 3 parkovišť, Příborská, Na Pinkavce, Dolní.

Dne 2.5. Družební od 17. listopadu po křižovatku u domu čp. 1003 Družební.

Dne 3.5. Družební od křižovatky u domu čp. 1003 Družební po křižovatku s Francouzskou + parkoviště u KB z ul. Čs. Armády.

Dne 4.5. Příčná mezi Českou a Obr. Míru Česká od DPS po Obr. Míru, dvory za BD Obr. míru pravá strana směr NJ, příjezd výměník, příjezd garáže za domy čp. 874-76 OM.

 

Dnes 26. dubna od 15:30 se v Klubu seniorů na ulici Sokolovské uskuteční další jednání v rámci plánování sociálních služeb. Půjde o společné jednání pracovních skupin Senioři a Osoby se zdravotním postižením. Na programu bude mapování potřeb pečujících osob a volnočasových aktivit vhodných pro hendikepované, diskuze o realizaci přednášek či propagaci poskytovatelů sociálních služeb. Všichni jste srdečně zváni!

 

Ve čtvrtek 27. dubna projede Kopřivnicí mezinárodní cyklistický závod žen Gracia Orlová 2023, Závodnice projedou kolem 15:30, a sice ve směru od Lubiny, přes okružní křižovatku u Technického muzea Tatra a dále směrem na Závišice. Prosíme, počítejte s krátkodobým dopravním omezením – děkujeme za pochopení.

 

V sobotu 29. dubna bude Kopřivnice zastávkou setkání historických italských automobilů. Půjde o vozy značek Fiat, Alfa Romeo, Lancia a Maserati vyrobené v letech 1930-1990. Příjezd zhruba padesáti veteránů je očekáván kolem 11:30, poté si je budou moci kolemjdoucí prohlédnout před budovou radnice. Odjezdy budou probíhat individuálně, zhruba kolem 14. hodiny.

 

U příležitosti ukončení projektu Odkanalizování místních částí Vlčovice a Mniší Vás srdečně zveme na zábavné odpoledne, které se bude konat v sobotu 29. dubna od 13:30 na zahradě Komunitního centra Vlčovjan. Připraven bude zábavný program s živou hudbou, soutěžemi pro děti, skákacím hradem, malováním na obličej a možností zakoupení grilovaných specialit. Součástí bude 2. ročník běžeckého závodu Vlčovjanská čtyřka. Všichni jste srdečně zváni!

 

V neděli 30. dubna od 15 hodin se v sadu E. Beneše uskuteční magické odpoledne a večer plný čarodejnických rejů, středověkých rytířů a dobových komediantů. Přijďte nasát atmosféru magické Filipojakubské noci! Bližší informace najdete na webu Kulturního domu Kopřivnice. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice