ROZHLAS 26. 5. 2021

V úterý 1. června 2021 je v plánu frézování povrchu komunikace na rekonstruované ulici Kpt. Jaroše. Z toho důvodu dojde k omezení možnosti průjezdu ulicí a hrozí tvorba kolon. Žádáme proto občany o zvážení nutnosti průjezdů i průchodů touto ulicí, zejména v čase dopravní špičky mezi 14. a 15. hodinou. Pokud je to možné, zvolte prosím jinou trasu. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje , že bude přerušena dodávka pitné vody v části obce Mniší dne 27. května od 8 – 14 h.

 

V neděli 30. května od 10 hodin se v sadu E. Beneše poblíž Galerie Galaxie uskuteční další Restaurant Day. Kromě kulinářských specialit amatérských kuchařů a cukrářů bude pro příchozí připraven také doprovodný kulturní program. Vstup na akci je zdarma. Bližší informace a možnost přihlášení mezi jednodenní restauratéry najdete na facebooku Restaurant Day Kopřivnice.

 

Ve středu 2. června zavítá do Kopřivnice charitativní cyklotour Na kole dětem, jejímž cílem je získání prostředků na pomoc onkologicky nemocným dětem. Příjezd pelotonu, který povede známý velocipedista Josef Zimovčák, je naplánován na 16:50 u vznikajícího Muzea nákladních automobilů Tatra. Podpořte tuto charitativní akci a připojte se k pelotonu také vy! Významný projekt podporuje také město Kopřivnice.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice