ROZHLAS 31. 5. 023

V pátek 2. června bude v sadu E. Beneše probíhat celodenní zábavně-soutěžní program u příležitost Dne dětí. Akce bude zároveň oslavou padesátin místního domu dětí a mládeže. V dopoledním bloku od 9 do 12 hodin budou pro děti připraveny soutěže a zábavné atrakce, včetně skákacího hradu. Odpoledne přibydou také ukázky a vystoupení kroužků domu dětí, dílničky, malování na obličej, pískování, tetování nebo vypouštění balónků. Odpolední blok začne ve 14 hodin a vyvrcholí v 17 hodin koncertem kapely Bombarďák. Přijďte oslavit svátek dětí a narozeniny Domu dětí a mládeže Kopřivnice!

 

V sobotu a v neděli 3. a 4. června se bude na místním polygonu konat 11. ročník Kopřivnických dnů techniky. Návštěvníci se opět mohou těšit na interaktivní ukázky vojenské, hasičské, stavební, komunální, zemědělské a jiné techniky, bohatý doprovodný program nebo atrakce pro děti. V neděli proběhne také den otevřených dveří v montážní lince společnosti Tatra Trucks. Po celou dobu akce bude jezdit z centra na polygon autobusová kyvadlová doprava zdarma. Více informací najdete na webu Kopřivnické dny techniky.

 

Mateřské školy Kopřivnice zvou rodiče s dětmi předškolního věku na veselé odpoledne plné her a zábavy s názvem Pojďme si hrát a pomáhat. Akce odstartuje v úterý 6. června ve 14:30 na zahradě MŠ I. Šustaly a cíl bude mít na zahradě MŠ Záhumenní, kde děti obdrží odměny za splněné úkoly. Nebude chybět malování na obličej, tvarování balónků a tancování. Zakoupením kytiček, které vyráběly děti z mateřských škol, můžete přispět na léčbu malé Grétce.  Předpokládané ukončení akce bude v 17:30.

 

SmVaK Ostrava, a.s. oznamuje, že bude přerušena dodávka pitné vody na ulici Francouzské  ve čtvrtek 1. června od 8 – 14 hodin a další odstávka vody proběhne dne 8. června od 8 – 14 hodin v části obce Lubina. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice